İnternet

Youtube'dan gelişmiş yeni 3D desteği!

Youtube'da 1080p videolarda tek tıkla 3D izlemeye geçebilirsiniz!

Youtube'dan gelişmiş yeni 3D desteği!

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube üzerinden izleyeceğiniz 1080p videolarınızda tek tıklama ile birilkte 3D'ye geçiş yapabiliyorsunuz. Eskiden sadece belirli videolarda gördüğümüz 3D desteği daha da geliştirilerek 1080p videolara kadar ulaştı.

Video paylaşım konusunda dünyada sınır tanımayan Youtube şüphesiz gelecek yıllar boyunca yeniliklerle bizi tanıştıran ilk video paylaşım sitesi olacak gibi duruyor. Milyonlarca kullanıcının ve binlerce şirketin kurumsal ve bireysel olarak kullandığı Youtube çığ gibi büyüyen çizgisinin yanında bu tarz yeniliklerle kullanıcıların gönlündeki yerini daha da büyütüyor.

1333803034_banner1333790436.jpg

Hatırlarsanız ilk 3D Beta uygulaması sadece belirli videolara gelmiş, kullanıcılar o videolarda 3D seçenek ve ayarlarını kullanabilerek, videolar üzerinde optimize edebiliyorlardı. Şimdilerde ise videoların altındaki buton ile birlikte rahatlıkla yüksek kalitedeki videoları 3D desteği alarak izleyebiliyoruz.

Gelişmiş 3D Youtube uygulamasını denemek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.::


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.