İnternet

Zaman tüneli çıkış yöntemi

Zaman Tüneli'nden çıkmak istiyorsanız bu yöntemle bunu yapabilirsiniz.

Zaman tüneli çıkış yöntemi

Zaman Tüneli mecbur hale geldi ve Zaman Tüneli'ne geçen Facebook kullanıcıları tekrar geri dönüş yapamıyorlar. Ama küçük program ve eklentilerle Zaman Tüneli olan profilinizi değiştirebiliyorsunuz.

1333490647_zaman.jpg
İşte Zaman Tüneli'nden çıkış yöntemlerinden birini sizlere resimli ve görüntülü olarak anlatmaya çalıştık.

Zaman Tünelinden çıkmak istiyorsanız eğer tarayıcınıza küçük bir eklenti kurmanız yeterli olacak.

Bunun için ilk önce Google'a Timeline Remove yazın ve çıkan sonuçlardan ilk seçenek olan timelineremove.com sitesine giriniz.

1333490709_timelineremove.jpg

Girdiğiniz sayfada hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız o tarayıcının logosuna tıklayın. Hangi tarayıcıya kurmak istiyorsanız o tarayıcıda eklentiyi kurun. Biz Chrome tarayıcısını kullandığımız için o tarayıcının logosuna tıkladık ve eklentimizi kurduk.

1333490945_remove.jpg

Eklentiyi kurduktan sonra Facebook sayfamıza geri dönüyoruz. Resimde gördüğünüz eklentiye ait buton tarayıcımızın üst kısmına yerleşti bile. Butona tıklayıp eklenti aktif değil ise aktif hale getiriyoruz.

1333491211_remove1.jpg

Daha sonra Facebook sayfanızı yenileyin. Gördüğünüz gibi artık zaman tünelinde değilsiniz.Yorumlar
Misafir
ben buradaKİ PROĞRAMI uyguladım ve bilgisayarıma bu timelineremove adlı eklentiyi indirip bilgisayarıma yükledim ve proğramı yüklediğim bilgisayar zaman tünelinden çıktı normal bir eskisi gibi facebook profilim oldu başka bilgisayarlarda yinede bu eklentiyi yani prğramı yüklemek icab eder.
Cevapla
Misafir
teşekkürler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.