İnternet

'Zaman Tüneli'ne eklenen bu özellik şaşırtıyor! ('Organ Bağışı')

Facebook'un son zamanlarda gelecek dediği ve Mark'ın hayati önem taşıyor dediği özellik sonunda ortaya çıktı!

'Zaman Tüneli'ne eklenen bu özellik şaşırtıyor! ('Organ Bağışı')

Dünyanın en büyük sosyal ağları arasında en çok kullanılan ve en çok tercih edileni olan Facebook yeniliklere doyamıyor. CEO ve Kurucu unvanına sahip Mark Zuckerberg geçtiğimiz günlerde Facebook'a eklenecek yeni bir özellik hakkında bahsederken hayati önem taşıyacak derece bir özellik benzeri bir cümle kullanmış, yeni eklenecek özelliğin merak edilmesine sebep olmuştu.

Ve Facebook son zamanlarda yaptığı yeniliklerin yanına bir yenisini ve bu zamana kadar en ilginç olanını ekledi. Bu yeni özellik Facebook kullanıcılarının aslında çok yakından tanıdığı ve son zamanların en çok konuşulan uygulaması olan Zaman Tüneline geldi, bu uygulamanın görünen adı "Organ Donor".

1335960795_20120502040804.jpg

Siz yakınlarınıza veya bir başkasına Organ bağışladığınızda, profilinizde size ait ayarlardan: Zaman Tüneli'nde "Hayatımdaki önemli gelişme" kısmına girip, buradan da "Sağlık ve Sıhhat" başlığını seçerek geçiş yapabilir, Zaman Tünelinizde bu yeni özelliğin aktif olarak görünmesini sağlayabilirsiniz.

*Yeni özelliğin Türkiye'de ne zaman aktif olacağı hakkında henüz bir detay gelmedi, kısa zaman içinde aktif olacağını düşündüğümüz bu uygulama için haberimizi sizlerin bilgilendirilmesi dahilinde tekrar güncelleyeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.