İş Birliği

800 TL'lik saatin fiyatı 100 TL'nin altına düştü

Kol saatleri hala son derece moda durumunda. Hal böyle olunca da birbirinden farklı ve modellerde saatler arasından seçmek zorlaşabiliyor. Teknolojioku & Hepsiburada iş birliği kapsamında sizler için çok güzel bir ürünü araştırdık. İşte detaylar...

800 TL'lik saatin fiyatı 100 TL'nin altına düştü

Kol saati denince hem özelliklerinden memnun kalacağınız hem de fiyatı uygun olacak bir saat bulmak son derece zor olabilir, ancak yine de imkansız değil. Artan maliyetler ve enflasyon derken her şeyin fiyatı zamlansa da hala uygun fiyata ürünler bulmak da mümkün. Biz de sizlere bu kapsamda bir ürün tanıtacağız.

Çok kısa süre için geçerli

Sizlere hazırladığımız Royal Club De Polo Barcelona Erkek Siyah Metal Kol Saati hem kolda şık duruyor hem de fiyatı oldukça uygun. Piyasada 800 TL'ye satılan bu ürün çok kısa süre için sadece 89 TL'den satılıyor. 

Dayanaklı kol saati

Saat tamamen metal olmasından dolayı düşme ve çarpma olaylarına karşı da oldukça sağlam durduğunu söyleyebiliriz. Kol saatin 24 ay boyunca garantisi devam ediyor. Bu kadar uygun olan diğer kol saatlerinin garantileri bile olmadıklarını biliyoruz. Royal Club De Polo Barcelona Erkek Siyah Metal Kol Saati şu anda kampanyalı bir şekilde alıcısı ile buluşuyor. Ürünü satın almak için linki tıklayabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.