Airfryer olmayan ev kalmasın, Philips en popüler modelinin fiyatını düşürdü

Son dönemin en trend ev aletlerinden biri olan airfryer artık her eve girecek çünkü Philips’in en popüler airfryer modellerinde muhteşem bir kampanya söz konusu.

Airfryer olmayan ev kalmasın, Philips en popüler modelinin fiyatını düşürdü

Airfryer denildiğinde akla gelen ilk markalardan birisi de Philips diyebiliriz. Zaten airfryer’ın mucidi de Philips. Hatta Alman teknoloji deviyle Xiaomi uzun bir süre pazarı birlikte domine ettiler.

Yine de satış rakamlarına baktığımızda Philips’in piyasadaki diğer rakiplerine oranla hayli farklı bir yerde olduğunu görebiliyoruz. Zaten model yelpazesi olarak da Philips, rakiplerine göre çok daha üstün.

Airfryer olmayan ev kalmasın, Philips en popüler modelinin fiyatını düşürdü

Eğer evinizde hala bir airfryer yoksa şimdi sahip olmanın tam zamanı diyebiliriz. Çünkü anneler gününe özel pek çok indirim söz konusu. Özellikle e-ticaret sitelerinde çok dikkat çekici kampanyalar olduğunu görüyoruz.

Hele bir de indirim kuponunuz varsa, o zaman alacağınız ürünün fiyatı yarı yarıya kadar düşebiliyor. Fakat hiç kuponunuz yoksa da üzülmeyin. Çünkü indirimlere ek olarak anneler gününe özel yüzde 5’lik sepet indirimi uygulayan e-ticaret siteleri de mevcut.

Dilerseniz Philips HD9875/90 7000 Serisi Airfryer Combi Xxl Connected modelinin indirimli satın alma sayfasına aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu model hazne olarak en geniş modellerin başında geliyor. Üstelik akıllı telefon bağlantısı sunarak, telefonunuz üzerinden kontrol imkanı da sunuyor.

Philips HD9875/90 7000 Serisi Airfryer Combi Xxl Connected indirimli satış sayfası için tıklayın