İş Birliği

Boşuna 700 TL ödemeyin! Kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı 85 TL’ye düştü!

Son dönemde oldukça popüler bir trend haline gelen kablosuz kulaküstü kulaklıklar, uygun fiyat seçenekleriyle de kullanıcıları kendisine çekiyor. Biz de HepsiBurada işbirliği ile en uygun etikete sahip kulaklıklardan birisini takipçilerimiz için mercek altına almak istedik.

Boşuna 700 TL ödemeyin! Kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı 85 TL’ye düştü!

Artık kablolu kulaklık devrinin büyük ölçüde kapandığını söyleyebiliriz. Zira artık genel trend kablosuz kulaklıklar. Hatta konuyu biraz daha özelleştirirsek, artık kulaküstü kablosuz kulaklıkların daha popüler olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de toplu taşıma kullananlar için.

Kulaküstü kulaklıklar genel olarak daha çok tercih ediliyor. Bu durumun temel nedenlerinden birisi elbette kullanım kolaylığı sunuyor olması. Özellikle de kulakiçi olarak tabir ettiğimiz klasik kulaklıklara göre.

Boşuna 700 TL ödemeyin! Kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı 85 TL’ye düştü!7

Normal şartlarda ortalama bir kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı 700 TL civarlarında. Fakat zaman zaman karşımıza 100 TL’nin bile altına sunulan ürünler çıkabiliyor. Bu fırsat ürünlerinden bir tanesi de P47. Tamamen kablosuz olan bu kulaklıkta, kontrol tuşları da bulunuyor. Kulaklığı dilerseniz bilgisayarınız üzerinden, dilerseniz de telefonunuz üzerinden rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kulaklık üzerindeki tuşlar sayesinde dilediğiniz müziği geçip, sesi de istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Bu özelliklere sahip bir kulaklık için 85 TL gibi komik bir ücret istenmesi gerçekten düşündürücü. Markette çeri domatesin bile 40 liraya satıldığını düşünürsek, iki kilo domates parasına kablosuz kulaklık alabilmek güzel bir duygu. Eğer bu yakınlarda yeni bir kablosuz kulaklık almayı planlıyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz ürünün satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Polinc
Akg kulaklık fotoğrafı kullanıp p47 adında bir çöp reklamı yapmanız ne kadar güvenilmez bir site olduğunuzun kanıtı.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.