Çinli klima devi Türkiye fiyatlarını düşürdü, her odaya taktırın serin serin yaşayın

Çin'in önde gelen klima üreticilerinden biri olan Gree marka klimalarının Türkiye fiyatında önemli bir indirime gitti.

Çinli klima devi Türkiye fiyatlarını düşürdü, her odaya taktırın serin serin yaşayın

Klima sezonu açıldı. Eğer hala evinizde bir klima yoksa ya da yakın bir zamanda yeni bir klima taktırmayı düşünüyorsanız tam da size göre bir haberimiz var. Çin’in önde gelen klima üreticilerinden biri. Olan Gree marka klimalarında önemli bir indirime gitti.

Hali hazırda Gree klima modelinin 12000 BTU’luk versiyonu rakiplerine oranla hayli uygun bir fiyattan satılıyor. İşin güzel yanlarından birisi de klimanın satış fiyatına montajın da dahil olması.

Pek çok klimanın fiyatına montaj ücreti dahil değil. Hal böyle olunca montaj ücreti için de en az 2000 TL gibi bir para ödemeniz gerekiyor. Fakat Gree modelinde montaj dahil olduğu için ekstra bir para ödemeniz gerekmiyor.

Çinli klima devi Türkiye fiyatlarını düşürdü, her odaya taktırın serin serin yaşayın

A+++ enerji sınıfında olan bu klima modelinin en önemli avantajlarından birisi de elektrik faturasını çok fazla kabartmaması. Genelde bu fiyat seviyelerine satılan klima modelleri B sınıfında olduğu için çok fazla elektrik tüketiyor.

Zaten Gree’nin müşteri yorumları da hayli olumlu. Genel olarak 5 yıldız üzerinden 4.7 yıldız almış durumda.

Dilerseniz bu klimanın indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

İndirimli olarak satılan klima sayısı sınırlı olduğu için acele etmenizi tavsiye ederiz. Genel olarak yorumlarda klimanın 3 odayı rahat bir şekilde soğuttuğu belirtilmiş. Yani salona kurdursanız bile kapıları açık bıraktığınızda yatak odanıza kadar serinletecektir.

Bu içerik HepsiBurada işbirliği ile üretilmiştir.