Crocs terlik modellerinde büyük indirim, hem de yeni sezon ürünlerde

Son dönemin popüler terlik markalarından biri olan Crocs, yeni sezon modellerinin Türkiye fiyatlarında önemli bir indirime gitti.

Crocs terlik modellerinde büyük indirim, hem de yeni sezon ürünlerde

Kullanıcıların genel olarak en çok memnun kaldığı terlik markalarından biri olan Crocs, ülkemizde satışa sunduğu yeni sezon ürünlerinden indirime gitti.

Bilindiği üzere Crocs ismi son birkaç yılda popüler oldu. Bu popülerliğin temel nedeni ise, bir terlik olmasına rağmen ayağınızı fazlasıyla rahat ettirmesi. Günden güne iyice yaygınlaşan Crocs modellerinin benzer bir yapısı bulunuyor.

Aslında yeni sezon modeller de genel anlamda eski sezon modellerle benzerlik gösteriyor. Crocs’un bir diğer önemli özelliği ise fazlasıyla dayanıklı olması.

Crocs terlik modellerinde büyük indirim, hem de yeni sezon ürünlerde

Normal şartlarda bir terlik için bu kadar para vermeye değer mi diye düşünebilirsiniz. Fakat bu terlikler fazlasıyla dayanıklı olduğu için bir daha uzun süre yeni bir terlik ihtiyacınız olmuyor. Ayrıca terlik süsleri sayesinde, terliğinizin tarzını değiştirerek yeni bir hava yakalayabiliyorsunuz.

Tam da yaz günlerinde yeni bir terlik ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İndirimli yeni sezon Crocs modellerinin satış sayfası için tıklayın

Dip not olarak hatırlatmakta yarar var. İndirimler sepet aşamasında tutara yansıyor. Hatta üye girişi yaparsanız çok daha düşük bir fiyatla karşılaşmanız da olası diyebiliriz.