Dyson dikey süpürge Türkiye fiyatı dibe vurdu, rakipler karşısında fiyatları düşürmek zorunda kaldı

Son dönemde dikey süpürgeler tarafında artan rekabet, sektörün lideri konumundaki Dyson’ın da fiyatları düşürmesine zemin hazırladı. Dyson dikey süpürge Türkiye fiyatı adeta dibe vurdu. İşte detaylar.

Dyson dikey süpürge Türkiye fiyatı dibe vurdu, rakipler karşısında fiyatları düşürmek zorunda kaldı

Kablosuz dikey süpürge denildiğinde muhtemelen pek çok kişinin aklına direkt olarak Dyson ismi gelecektir. Fakat son dönemde Dyson’ın karşısına ciddi anlamda dişli rakipler çıkmaya başladı. Nitekim bu rakiplerin başında da Philips geliyor.

Dyson, dikey süpürge pazarındaki rakiplerinin hızlı bir şekilde artması üzerine fiyat tarafında geri adım atmak zorunda kaldı. Bu bağlamdaki en büyük fiyat düşüşü Dyson V8 modelinde gerçekleşti.

Son derece sessiz bir şekilde çalışan Dyson V8, genel performansı ile beğeni toplayan bir model. Nitekim mevcut fiyatıyla bu modelin piyasada en çok satan dikey süpürge olması da şaşırtıcı değil.

Üstelik Dyson’ın sadece lazer ışık ekleyerek bu süpürgenin iki katı fiyatın sattığı modellerden performans olarak da bir eksiği yok. İşin ilginç yanı ise bu lazer aparatının ayrı bir şekilde alınıp takılıyor olması. Gerçi lazer aparatının süpürme tarafında pek bir faydasının olmadığını düşünürsek, tamamen gösteriş amaçlı bir aksesuar olduğunu düşünebiliriz.

Hali hazırda anneler günü yaklaştığı için Dyson’ın bahse konu modeli peynir ekmek gibi satıyor. Eğer siz de yakın zamanda evinize bir dikey süpürge almayı düşünüyorsanız Dyson V8 için bu fırsatı kaçırmayın.

İndirimli Dyson V8 dikey süpürge satış sayfası için tıklayın