Hem 4K, hem akıllı, hem de LED TV, TCL Türkiye televizyon piyasasını fethedecek

Televizyon sektöründeki önemli isimlerden biri olan TCL, Türkiye pazarındaki iddialı fiyatlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Hem 4K, hem akıllı, hem de LED TV, TCL Türkiye televizyon piyasasını fethedecek

Türkiye’de televizyon pazarına baktığımızda geniş çaplı bir marka yelpazesinin olduğunu söyleyebiliriz. Fakat fiyatlar ve panel kalitesine baktığımızda işlerin biraz değiştiğini söyleyebiliriz. Elbette burada farklı kriterlerin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Fakat TCL bu konuda rakiplerini geride bırakmayı başarıyor.

Bu duruma en net örnek ise TCL’in 58P635 modeli. Elbette burada ki 58 ifadesi TV’nin 58 inç olduğunu ifade ediyor. Eğer 55 inç isterseniz model 50P635 diye değişiyor. Yani bu açıdan modelin XXP635 olduğunu söyleyebiliriz.

Peki bu televizyonu özel kılan şey ne. Öncelikli olarak 4K çözünürlüğe sahip olması. Fakat en büyük avantajı Google Smart özelliğinin de bulunması. Malum TCL bu konuda Avrupa pazarında bile lider. Dolayısıyla kendini Google TV alanında kanıtladığını söyleyebiliriz.

Hem 4K, hem akıllı, hem de LED TV, TCL Türkiye televizyon piyasasını fethedecek

Televizyon hali hazırda rakiplerinden çok daha ucuz. Basit bir örnek vermemiz gerekirse aynı kalibredeki LG ya da Samsung televizyonları için 10.000 TL fazladan ödemeniz gerekiyor.

Elbette bu TV’ler 2022-2023 serisi olduğu için hızlı bir şekilde tükeniyor. Eğer TV ihtiyacınız varsa ertelememenizi öneririz.

Dilerseniz bu televizyonun indirimli satış sayfasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

İndirimli TCL Google Smart TV sayfası için tıklayın