iPhone 15 Pro Max Türkiye fiyatında büyük indirim! Stok sadece 100 cihaz!

Eğer şu sıralar iPhone 15 Pro Max alma düşünceniz varsa, normalden çok daha ucuza bu telefona sahip olabilirsiniz. İşte tüm detaylar.

iPhone 15 Pro Max Türkiye fiyatında büyük indirim! Stok sadece 100 cihaz!

Ülkemizde iPhone fiyatları herkesin malumu. Hali hazırda en yüksek depolama alanına sahip olan Pro Max modeli 100.000 TL’den satılıyor. En düşük yani 256 GB’lık iPhone 15 Pro Max modeli ise 83.000 TL’den satılıyor.

Apple Türkiye fiyatlarına uzun süredir zam yapmadı. Fakat yavaş yavaş artan kurla birlikte, yakın zamanda fiyatların güncellenmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra seçim sonrasında beklenen kurlardaki artış, Apple ürünlerine de zam olarak yansıyabilir.

iPhone 15 Pro Max Türkiye fiyatında büyük indirim! Stok sadece 100 cihaz!

Bu durumlar göz önünde bulundurularak, Apple ürünü alış verişlerini ertelememek mantıklı görünüyor. Özellikle de mevcut indirim kampanyasıyla birlikte.

Hali hazırda bazı e-ticaret sitelerinde 4 yılda 1 gelen Şubat ayı indirimleri boy gösteriyor. Bu kapsamda iPhone 15 Pro Max’in fiyatında da önemli bir düşüş gerçekleşmiş durumda. Daha doğrusu iPhone 15 Pro Max’in fiyatında büyük bir indirime gidilmiş. İşin kötü yanı ise bu kampanyanın stoklarla sınırlı olması. Zira sadece 100 telefonla sınırlı bir indirimden bahsediyoruz. Eğer acele ederseniz siz de normalin hayli altı bir fiyata iPhone 15 Pro Max sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz bahse konu indirim için aşağıya tıklayabilirsiniz.

İndirimli iPhone 15 Pro Max satış sayfası için tıklayın