LG Türkiye resti çekti, devasa televizyonunu Çinlilere inat yok fiyatına satıyor

Son dönemde Çinli televizyon üreticilerinin Türkiye pazarındaki fiyatlarını aşağı çekmesi üzerine LG Türkiye de popüler modelinin fiyatını indirdi. İşte detaylar.

LG Türkiye resti çekti, devasa televizyonunu Çinlilere inat yok fiyatına satıyor

Televizyon pazarında rekabet kızışıyor. Özellikle Çinli üreticilerin fiyat skalasını belli bir limitin altına çekmesi Samsung ve LG gibi dev markaları zor durumda bıraktı. Çinli üreticilerin düşük fiyat politikasına karşı yerli üreticiler de sessiz kalmadı.

Son dönemde televizyon fiyatlarındaki düşüş mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Artık 55 inçlik 4K çözünürlükte akıllı TV özelliğine sahip televizyonlar için 20.000 TL altında fiyatlar ödüyoruz. Bu da neresinden bakarsanız bakın önemli bir avantaj.

Genel olarak sektörün tepesinde bulunan Samsung ve LG gibi markalar televizyon fiyatlarını bu skalanın üzerinde tutuyorlardı. Fakat LG de sonunda pes etti.

LG Türkiye resti çekti, devasa televizyonunu Çinlilere inat yok fiyatına satıyor

LG Türkiye hali hazırda webOS destekli 55 inçlik akıllı televizyonunun fiyatını önemli ölçüde düşürdü. Bu televizyon modeli LG’nin Türkiye’de en çok talep gören modelleri arasında yer alıyor.

Genel anlamda bir kullanıcının istediği tüm özellikler bu televizyonda mevcut. Ayrıca LG’nin sihirli kumanda desteği de bu televizyona önemli bir artı katıyor. Hatta bu özellik sayesinde LG’nin 55 inçlik modeli rakiplerinden ayrılıyor da diyebiliriz.

Eğer şu sıralar yeni bir televizyon almayı düşünüyorsanız LG’nin fiyatı düşen 55 inçlik modelini de göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz.

LG’nin fiyatı düşen 55 inçlik modeline göz atmak için tıklayın

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.