Monster Notebook canavar gibi bilgisayarı yok fiyatına satıyor

Oyun bilgisayarı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Monster Notebook, RTX 4060 ile desteklediği modelini adeta yok fiyatına satıyor.

Monster Notebook canavar gibi bilgisayarı yok fiyatına satıyor

Oyun bilgisayarı denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Monster, rakiplerinin çok daha altına fiyatlardan cihaz satmaya devam ediyor. Genel olarak fiyat performans ürünleriyle tanınan Monster Notebook, en popüler modellerinden biri olan Tulpar T5 V23.3 modelini oldukça uygun bir fiyatla oyun severlerin beğenisine sundu.

Hali hazırda bu bilgisayarda 12. Nesil i5-12450H işlemci yer alıyor. Bilgisayara asıl gücünü veren unsur ise tabi ki üzerindeki Nvidia imzalı RTX4060 ekran kartı. Bu ekran kartı aktif ışın izleme özelliğini de destekliyor. Kısaca özetlememiz gerekirse bu bilgisayar ile mevcut tüm oyunları rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Monster Notebook canavar gibi bilgisayarı yok fiyatına satıyor

Monster Notebook’un bu modelinde 16GB RAM ve 1TB’lık SSD desteği bulunuyor. Aynı fiyat skalasındaki rakiplerine baktığımızda RAM miktarının 8GB’a, SSD depolamasının da 256GB’a düştüğünü görüyoruz.

Bu sebepten ötürü mevcut fiyat skalasında Monster Tulpar T5 V23.3 modelini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İndirimli Monster Notebook Tulpar T5 V23.3 modelinin satış sayfası için tıklayın

Eğer üye girişi yaparsanız ekstra indirim kuponu kullanma şansınız da var. Zaman zaman bazı üyelere bu tarz indirim kuponları tanımlanabiliyor. Bu arada ürünün sınırlı sayıda stokla satışa sunulduğunu da hatırlatalım.