Soprano Titanium ile Buz Lazer Epilasyon

İstenmeyen Kıl ve Tüylerden kurtulmayı hedefleyen her kişinin son dönemlerde başvurduğu etkili yöntem Lazer epilasyondur. Lazer epilasyon uygulamaları sırasında kullanılan lazer ışınları kıl köklerine kalıcı hasar verir ve bu köklerden bir daha kıl uzamaması sağlanır.

Soprano Titanium ile Buz Lazer Epilasyon

Son dönemde kullanımı yaygınlaşan ve oldukça popüler olan lazer epilasyonun çok çeşitli uygulama yöntemleri mevcuttur. Mevcut yöntemler arasında güvenilir,etkili,konforlu ve son teknolojiye sahip olanı ise Buz Lazer epilasyondur. 


Buz Lazer, lazer epilasyonun sahip olduğu tüm dezavantajlarını ortadan kaldıran son teknoloji cihazı Soprano Titanium ile Lazer Epilasyon merkezlerinin tercih ettiği lazer epilasyon yöntemi olmayı başarmıştır. Buz Lazer Epilasyon merkezlerinin Soprano Titanium cihazı ile gerçekleştirdikleri seanslar hastaların memnuniyetini kazanmıştır.

Titanium Hakkında En çok Sorulanlar 

Soprano Titanium Nedir?

Soprano Titanium, ödüllü Soprano Ice lazer epilasyon sistemlerinin en yeni versiyonudur. 

Soprano Titanium ile Buz Lazer Epilasyon - Resim : 1

Medikal estetik pazarı için enerji bazlı çözümler sunan Alma Lasers firması tarafından geliştirilen Soprano Titanium, etkili sonuçları konforla birleştiren lazer epilasyon sistemidir. 4 cm² genişlikteki aplikatörü ve gelişmiş soğutma sistemi ile artık çok daha hızlı ve daha da ağrısız lazer epilasyon sunmaktadır.

Soprano Titanium, lazer epilasyon yöntemi diğer lazer epilasyon tedavilerinden farklıdır. Patentli SHR (Super Hair Removal) Teknolojisi ile kıl folikülleri kademeli olarak ısıtılır. Cilt yüzeyinde adeta masaj yapar gibi hareket ettirilen aplikatör ile hasta konforu artar. Tekli lazer atımları yapan sistemlerdeki gibi yoğun ısı hissedilmez. Özel 3D teknolojisine sahip Soprano Titanium, etkili üç lazer dalga boyunu tek bir aplikatörde birleştirerek aynı anda farklı doku derinliklerini ve kıl folikülü içindeki farklı anatomik yapıları hedefler.

Soprano Titanium Cihazı ile yapılan Uygulamalar Ağrısız mı? 

Soprano Titanium, ağrısız olduğu klinik çalışmalarla desteklenen SHR Teknolojisine sahiptir. SHR Teknolojisinde ısıtma ve enerji iletim yöntemi, kıl köküne etkili bir şekilde hasar verirken çevre dokuyu korur ve ağrıyı önler. Uygulama esnasında aplikatör cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirilir, bu sayede cilt yüzeyinde ısı birikimi engellenir ve ısıya bağlı hissedilen ağrı ortadan kalkar. 

Aynı zamanda sisteme tüm tedavi boyunca cildi soğutan ICE Plus soğutma sistemi entegre edilmiştir. Ice Plus, cildi sürekli soğutarak cildin serinlemesini sağlayan gelişmiş bir soğutma sistemidir. İstanbul Buz Lazer epilasyon merkezleri sağladığı avantajlar ile müşterilerinden tam not almaktadır. 

Soprano Titanium ile Buz Lazer Epilasyon - Resim : 2

Soprano Titanium ile Buz Lazer Epilasyon Seans Ücretleri Nedir?

Buz Lazer Epilasyon seans ücretleri uygulama yapılan kişinin kıl yapısı, kıl rengi, ten rengi, uygulama yapılacak bölge sayısı ve genişliği seans ücretlerini belirleyen bazı faktörlerdir. Dolayısıyla belirli bir fiyat listesi yoktur. Seans fiyatları hakkında detaylı bilgi işlem yapılacak Buz Lazer merkezleri tarafından kişiye uygun olarak belirlenir.  FDA onaylı, gerçek Soprano Titanium cihazları ile uygulamalarını gerçekleştiren Buz Lazer merkezlerine https://www.buzlazer.com/nerede-yaptirabilirim.html linkinden ulaşabilir ve seans fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.