Vestel yabancı markalara inat yok fiyatına televizyon satıyor, hem de tam 55 inç

Türkiye’nin teknoloji alanındaki önde gelen markalarından Vestel, bedavadan biraz pahalıya 55 inçlik televizyon satıyor.

Vestel yabancı markalara inat yok fiyatına televizyon satıyor, hem de tam 55 inç

Türkiye’de teknoloji denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Vestel, 55 inçlik televizyonunu uygun bir fiyattan satmaya başladı. Malum son dönemde Türkiye’deki televizyon pazarında Çinli markaların ağırlığı hissedilir derecede artmıştı. Özellikle de uygun fiyata geniş bir model yelpazesi sunan Çinli teknoloji devleri, Türkiye pazarını ablukaya almıştı.

Bu durum yerli markaların peşi sıra kampanyalar yapmalarını sağladı. Bu markalardan birisi de Vestel.

Hali hazırda Vestel  55UA9540 4K Ultra HD modelinin fiyatı rakiplerinin çok altında bir seviyeye düşmüş durumda.

Vestel yabancı markalara inat yok fiyatına televizyon satıyor, hem de tam 55 inç

4K çözünürlüğünün yanı sıra Android TV özelliği de bulunan televizyona rahat bir şekilde uygulama indirebiliyorsunuz. İnternet üzerinden indirdiğiniz uygulamaları, direkt olarak televizyon üzerinden kurarak, rahat bir şekilde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Nitekim bu uygulamalara IP TV’ler de dahil.

Dilerseniz Vestel’in indirimli televizyon modelinin satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Dip not olarak şunu da belirtmemiz gerekiyor. Üye girişi yaptığınızda hesabınıza tanımlı çeşitli indirim kuponları ile televizyonu daha uygun fiyattan satın almanız da mümkün. Stok sınırlı olduğundan eğer televizyon alma düşünceniz varsa acele etmenizi tavsiye ederiz.

Bu haber HepsiBurada işbirliği ile oluşturulmuştur.