Xiaomi hava temizleyicisinin fiyatını düşürdü, her odaya bir tane koyun

Son dönemde her evde görmeye başladığımız cihazlardan bir tanesi hava temizleyicisi. Şimdi ise Xiaomi hava temizleyicisinin fiyatını önemli oranda düşürdü.

Xiaomi hava temizleyicisinin fiyatını düşürdü, her odaya bir tane koyun

Son dönemde popüler olan cihazlardan bir tanesi de hava temizleyiciler. Özellikle de büyük şehirlerde yaşayanlar ya da küçük yaşta çocuğu olanlar hava temizleyicilerine büyük talep gösteriyorlar. Bu talebin artmasında, hava temizleyicilerinin baş ağrısına iyi gelmesi, ve insanlara evlerinde kaliteli bir hava sunması da önemli rol oynuyor.

Bir diğer önemli etken de hava temizleyicilerinin çok pahalı cihazlar olmamaları. Elbette fiyatı 30.000 TL’yi geçen absürt modeller de mevcut. Fakat bu kadarına ne kadar gerek olduğu başka bir soru işareti diyebiliriz.

Xiaomi hava temizleyicisinin fiyatını düşürdü, her odaya bir tane koyun

Genel anlamda ucuz ve kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Xiaomi, uzun bir süre önce hava temizleyici cihazların pazarına da giriş yapmıştı. Çinli üreticinin hali hazırda pek çok hava temizleyicisi modeli bulunuyor. Fakat bunlardan en popüleri Xiaomi Smart Hava Temizleyicisi 4 Kompakt modeli diyebiliriz. Bu cihazın tam model ismi ise Xiaomi XM200071 şeklinde geçiyor.

Bu modelin ülkemizde hayli tutmasının temel nedeni ise şık görünümünün yanı sıra oldukça uygun bir fiyattan satılıyor olması. Nitekim bu ürünün fiyatı şu sıralar daha da uygun seviyelere inmiş durumda. Üstelik bazı e-ticaret sitelerindeki kuponlarla fiyat ciddi anlamda dip yapıyor. Dilerseniz aşağıdan bu ürünün uygun fiyatlı satış sayfasına göz atabilirsiniz.

İndirimli Xiaomi hava temizleyicisinin satış sayfası için tıklayın (İndirim kuponları giriş yapıldıktan sonra görülebilmektedir.)