Yerli televizyon üreticisi, Çinlilere inat fiyatlarını dibe vurdurdu, neredeyse bedava verecekler

Televizyon sektöründe marka sayısı günden güne artıyor. Özellikle de yerli marka sayısında önemli bir artış söz konusu. Televizyon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Vestel 55 inçlik televizyonunu adeta yok fiyatına satıyor. İşte konunun detayları.

Yerli televizyon üreticisi, Çinlilere inat fiyatlarını dibe vurdurdu, neredeyse bedava verecekler

Televizyon satın almayı düşünenler için muazzam bir fırsat söz konusu diyebiliriz. Şu sıralar televizyon pazarında muazzam bir rekabet söz konusu. Öyle ki pazardaki pek çok isim bu rekabet yüzünden fiyatlarını düşürmek zorunda kaldı. Nitekim rekabetin dozajının artmasıyla birlikte Vestel gibi yerli markalar da hodri meydan dedi.

Normalde pazar ortalamasına baktığımız zaman 55 inçlik televizyonların fiyat ortalamasının 20.000 TL civarında olduğunu görüyoruz. Fakat Vestel yerli marka gücünü kullanarak bu fiyatı dibin de dibine çekti. Hatta Çinli markalar bile bu fiyatla rekabet edemedi.

Vestel Çinlilere inat 55 inçlik televizyonunu yok fiyatına satıyor, işte rekabet

Şu anda Çinli markalar bile Vestel’in indiği fiyatlara inemiyorlar. Çünkü yerli marka 55 inçlik televizyon modelini ciddi anlamda yok fiyatına veriyor. Hatta görenler bile bu fiyata şaşırıyorlar.

Üstelik Vestel’in oldukça uygun fiyata sattığı bu televizyonda tüm güncel ve trend özellikler de mevcut. Yani 4K çözünürlük desteğinden tutun da akıllı TV özelliklerine varana dek pek çok trend teknoloji Vestel’in uygun fiyata sattığı 55 inçlik televizyon modelinde mevcut.

Eğer evinize yeni ya da ikinci bir televizyon almayı düşünürseniz bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Zira bu fiyata çok daha küçük bir televizyon modeli almanız bile kolay değil. Elbette yine de tercih sizlerin.

İndirimli Vestel modelinin fiyatını görmek ve satış sayfasına ulaşmak için tıklayın