AYANEO Pocket S'nin oyun oynanış görüntüleri yayınlandı

AYANEO'nun yeni taşınabilir oyun konsolu Pocket S'nin oyun oynanış görüntüleri paylaşıldı. Bu görüntüler, cihazın oyun performansı ve özellikleri hakkında önemli bilgiler sunuyor.

AYANEO Pocket S'nin oyun oynanış görüntüleri yayınlandı

Çinli oyun konsolu üreticisi AYANEO, şu anda tam gaz ilerliyor gibi görünüyor. Markanın ilk mini-PC'sinin lansmanından kısa bir süre sonra, şirket şimdi Snapdragon G2x Gen2 yonga setiyle çalışan AYANEO Pocket S oyun konsolunu tanıttı. En son AYANEO oyun konsolu, önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülecek. Lansmandan önce AYANEO, el konsolundan oyun oynanış görüntüleri yayınladı. AYANEO Pocket S bu ay içinde piyasaya sürülecek. Yeni görüntüler, cihazın yakın zamanda piyasaya sürülmesi için her şeyin hazır olduğunu gösteriyor.

AYANEO, yıl sonuna doğru oldukça meşgul görünüyor. AYANEO AM01 mini-PC ve AYANEO SLIDE oyun konsolu geçen ay piyasaya sürüldü. AYANEO tarafından piyasaya sürülen diğer ürünler arasında Retro Power Bank, Pocket DMG, FLIP KB ve FLIP DS bulunuyor. AYANEO Pocket S, en azından birkaç renk seçeneğiyle - siyah veya beyaz olarak mevcut olacak.

AYANEO Pocket S'nin oyun oynanış görüntüleri yayınlandı

AYANEO Pocket S hala prototip aşamasında olmasına rağmen, oyun oynanışı görselleri olumlu. AYANEO Pocket S, Ağustos 2023'te ön gösterim yapıldı. Şirket, sergilediği modeli bir prototip ve mühendislik örneği olarak tanımladı. Android işletim sistemli bir oyun konsolu olan AYANEO Pocket S, Snapdragon 8 Gen2'li modellere göre daha yüksek performans ve güvenilirlik sunacak Snapdragon G3x Gen2 yonga setiyle donatılacak. AYANEO Pocket S'de sunulan daha güçlü yonga seti, modelin fiyatının da yüksek olacağını gösteriyor.

8.44 dakika uzunluğundaki AYANEO Pocket S oynanış videosunun görselleri güzel. Prototip olması nedeniyle, modelin üretim versiyonunda bazı değişiklikler olabilir. Ancak, cihaz şu anda yüksek seviye bir Android amiral gemisi oyun konsolu olarak projelendiriliyor. Oyun oynanışından elde edilen grafikler olağanüstü görünüyor ve el konsolu kendisi şık ve güzel bir tasarıma sahip. Oyun topluluğu, AYANEO Pocket S oyun konsolunun piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyor.