Bu oyun konsolu tüm dengeleri değiştirebilir

Ayaneo tarafından tanıtılan yeni el konsolu Ayaneo Slide, sahip olduğu özellikleri ile tüm dengeleri değiştirmeye aday.

Bu oyun konsolu tüm dengeleri değiştirebilir

Oyun tutkunları için büyük bir yenilik: Ayaneo Slide! Bu etkileyici özelliklere sahip taşınabilir PC, oyun deneyiminizi başka bir boyuta taşıyacak. Ayaneo Slide, 6 inç büyüklüğünde, 1080P (1920x1080 çözünürlük) IPS ekrana sahip. Bu ekran, %100 sRGB ve %85 DCI-P3 renk gamı kapsamı ile renkleri canlı bir şekilde sunuyor. 386 piksel yoğunluğu ve 400 nit parlaklık değeri ile göz alıcı bir görsellik sunuyor.

Güçlü bir işlemci ile donatılan Ayaneo Slide, AMD Ryzen 7 7840U ile her türlü oyunu sorunsuz çalıştırıyor. Üstelik cihazın "3+2" soğutma sistemi sayesinde ısı dağılımı mükemmel şekilde sağlanıyor. Bu sistem, üç bakır boru ve iki termal bakır levha içeriyor, böylece 20304mm²'lik bir alanda etkili ısı dağılımı yapılıyor. Bu sayede, cihaz 28W TDP değerinde bile aşırı ısınmadan performansını sürdürüyor.

Ayaneo Slide, 15W TDP modunda 46°C, 28W yapılandırmada ise 61°C sıcaklıkta çalışıyor. Ancak, zorlu testler sırasında bu değerlerin üzerine çıkabiliyor.

Bu oyun konsolu tüm dengeleri değiştirebilir

Bu cihazın en dikkat çekici özelliği, kaydırılabilir QWERTY klavyesi. Ekranın altında gizlenmiş RGB ışıklı bu klavye, kullanılmadığında geri çekilebiliyor. Ekranın 10° ile 30° arasında ayarlanabilen açıları da kullanımı daha da rahat hale getiriyor.

Oyun deneyiminizi zenginleştiren bir başka özellik ise, Ayaneo Slide’ın Master kontrolcüsü. Yüksek tepki veren iletken kauçuk butonlar, hall etkili joystickler ve lineer hall etkili tetikleyiciler, oyun oynamayı daha keyifli ve hassas hale getiriyor.

Bağlantı ve depolama konusunda da oldukça güçlü olan Ayaneo Slide, iki USB4 Type-C portu, hızlı veri aktarımı, video çıkışı ve şarj için SD 7.0 seviyesinde yüksek hızlı TF kart yuvası ve standart bir M.2 2280 PCIe 4.0 SSD sunuyor. 4TB'a kadar depolama desteği, Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.2 bağlantısı ve PD hızlı şarj destekli 46.2Wh pil de cabası.

Bu harika cihaz, erken alıcılar için 5,040 yuan (yaklaşık $699) fiyat etiketi ile crowdfunding üzerinden satışa sunuldu. Diğer perakende kanallarında ise 16GB bellek ve 512GB depolamalı temel model için 7,256 yuan ($799) veya 8,160 yuan ($899) fiyat etiketleri bulunuyor. Dağıtımların Kasım ayı sonunda başlaması bekleniyor.