Konsol

Bu PS4 oyunları ücretsiz oluyor!

Sony, Play at Home yani evde oyna kampanyası kapsamında toplamda 10 adet PS4 oyununu ücretsiz olarak yayınlayacağını açıkladı. İşte o oyunlar.

Bu PS4 oyunları ücretsiz oluyor!

Koronavirüs salgınında bazı firmalar insanların evde durması için bazı servis ve hizmetlerini ücretsiz olarak sunmuştu. Bu süreçte Sony biraz geç davranmıştı. Geçtiğimiz hafta Play at Home yani evde oyna kapsamında Ratchet & Clank oyununu ücretsiz sunan Sony, önümüzdeki hafta toplamda 10 oyunu ücretsiz olarak yayınlayacağını açıkladı.

PlayStation 4 oyunlarını ücretsiz olarak sunarak, insanları evde tutmak ve salgının yayılmasını engellemek isteyen Sony, bu oyunları sınırlı süre olarak ücretsiz olarak sunacak.

Sony, 25 Mart 2021 - 22 Nisan 2021 tarihleri arasında Abzû, Enter The Gungeon, REZ Infinite, Subnautica, The Witness, Astro Bot Rescue Mission, Moss, Thumper ve Paper Beast oyunlarını PlayStation Store'da ücretsiz olarak sunacak. 1 ay içerisinde bu oyunların rahat rahat bitirebilirsiniz.

Sony'nin jesti bu kadarla da sınırlı değil. Japon oyun devi 19 Nisan - 14 Mayıs tarihleri arasında ise Horizon Zero Dawn Complete Edition oyununu ücretsiz olarak sunacak. Eğer Horizon Zero Dawn'a hiç şans vermediyseniz bu sizin için büyük bir fırsat diyebiliriz.

Bu PS4 oyunları ücretsiz oluyor! - Resim : 1

Takvimler 25 Martı gösterdiğinde PlayStation 4 üzerinden PlayStation Store'a girerek bu oyunları kütüphanenize ekleyip indirebilirsiniz. Ayrıca bu oyunları oynamak için PS Plus gibi üyeliklere sahip olmanız gerekmediğini de belirtelim. Yani herkes bu oyunları ücretsiz oynayabilecek.

Umarız Sony'nin bu ücretsiz PS4 oyunu dağıtma politikası önümüzdeki aylarda da devam eder.

Yorumlar
kaan
la olm gittim subnautica ya 135 tl verdim şimdi bedava oldu
Cevapla
Sadi
PlayStation 5 aldığıma okadar pişmanım ki Xbox tarafı resmen bedavaya oyun oynatıyor bize verilen oyunlara bak
Cevapla
Emirhan
Gercektanmi ne oldukine
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.