Kripto Para

Algoritma, 31 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti

Makine öğrenimi algoritması, 31 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti

Kripto para birimi sektörü , konumunu 1 trilyon dolarlık psikolojik eşiğin üzerinde tutmakta zorlanmaya devam ediyor ve proof-of-stake (PoS) blockchain platformu Cardano ( ADA ) da bir istisna olmadı ve geçen hafta fiyatı %8'den fazla düştü. Trendi sürdürme tehlikesiyle karşı karşıya.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti

Bu bağlamda, kripto fiyat izleme ve tahmin platformu PricePredictions'daki makine öğrenimi tabanlı algoritmalar , Finbold tarafından 8 Mart'ta alınan en son verilere göre, Cardano'nun token fiyatını 31 Mart 2023'e kadar 0,3022 $ olarak belirledi.

Hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama farklılığı ( MACD ), Bollinger Bantları ( BB ) ve göreli güç endeksi ( RSI ) gibi teknik analiz ( TA ) göstergelerini kullanan algoritmalar, ADA'nın fiyatına kıyasla %6,25'lik bir düşüş öngörüyor.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti - Resim : 1

Cardano 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Bu arada Cardano, yazının yazıldığı sırada 0,32$'dan el değiştiriyordu ve gün için %1,37 ve önceki haftaya göre %8,28'lik bir düşüş kaydederek son 30 yılda birikmiş %17,64'lük kayıplara eklendi. çizelgelere göre günler.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti - Resim : 2

Cardano 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Olduğu gibi, algoritmanın tahminleri Cardano'nun 0,3069 Dolarlık destek seviyesinin altında ve gidişatı tersine çevirme ve 0,35 Dolardaki direnç seviyesine doğru hareket etme şansı, kripto ve makro duyarlılığın yanı sıra ağ büyümesine bağlı olacak. kurucusu Charles Hoskinson'ın yakın zamanda "en canlı parçası" olarak övündüğü misli tokenler ( NFT'ler ).

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

NFT
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.