Kripto Para

Binance CEO'sundan LUNA açıklaması geldi!

Binance CEO'su yaşanan gelişmeler ve kripo para camiasında yaşanan depremler hakkında görüşlerini belirtti. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Binance CEO'sundan LUNA açıklaması geldi!

Kripto para camiasında ciddi bir deprem etkisi mevcut. Şu anda yatırımcılar kripto paralara duydukları güveni bir nebze kaybetmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde stabil coin olması gereken LUNA'nın değerini neredeyse tamamen kaybetmesi kripto para camiasında problemlere yol açtı.

Binance CEO'sundan konuyla ilgili bir açıklama da geldi. Binance CEO'su ellerindeki Luna ve USDT miktarlarını hiç satmadıklarını söyledi. Terra'dan da öncelikle kullanıcıların zararını gidermelerini, Binance'i en sona bırakmalarını istedi. 

Binance CEO'sundan LUNA açıklaması geldi!

Luna vakfı, UST'yi dengelemek icin Luna, Lunayı dengelemek icin ust üzerinde baskı oluşturuyordu. İki taraf da dengesizleştiğinde tekrar denge kurmak için ellerinde bir miktar BTC tutuyorlardı. Luna'nın elindeki BTC'yi ne yaptığı tam net belli değildi. Ancak gelen açıklamaya bakılırsa satma yönünde bir hamle yapılmış.

Yorumlar
Fatma tekin
esim bu coin uzunden intara kaktı son alda yetistim paramiz sıfıra sustu birde borclu kaldık Allah kahretsin bunları
Cevapla
NuYu
Bende paramın ana paramın %50 ni kaybettim ya çıkacak yada sıfıra düşecek beklemekten başka çarem yok.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.