Kripto Para

Binance, ücretsiz Bitcoin ticaretini küreselleştiriyor!

Binance devrim niteliğinde bir karara imza attı. Kripto para borsası ücretsiz Bitcoin ticaretini küreselleştirme kararı aldı. İşte detaylar.

Binance, ücretsiz Bitcoin ticaretini küreselleştiriyor!

En büyük küresel kripto borsası Binance.US,  kripto paralar için ücretleri ortadan kaldırma planlarını genişletiyor. Kripto borsası şimdi Bitcoin için sıfır ücretli ticaret sunmaya başlıyor.

Binance.US CEO'su Brian Shroder bir röportajda, "Kuruluşundan bu yana, gerçekten düşük ücretlerimizle biliniyoruz" dedi. Sıfır ücretli ticaret, "yapabileceğimiz için yapmak istediğimiz bir şey. Bu hareketimizle olumlu kullanıcı duyarlılığı yaratmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

Hareket, Coinbase Global Inc gibi diğer kripto borsaları için ücretleri düşürme baskısını artıracak. Mizuho Securities'den Dan Dolev de dahil olmak üzere Wall Street analistleri, rekabet kızışırken Coinbase'in ücretleri kısmak zorunda kalacağını söyledi.

Binance, sıfır ücretli Bitcoin ticaretini küreselleştiriyor!

Shroder, Binance.US'nin ayrıca ücretsiz işlemlerde bir spread kazanmadığını söyledi. Bu hamle ücretsiz komisyonlu kripto ticareti sunan ve perakende kullanıcıların siparişlerininden aldığı indirimler ile para kazanan Robinhood Markets Inc.'den farklı bir hamle. Shroder, kullanıcıların eşleşen işlemler için platformda canlı bir sipariş defteri görebileceğini söyledi. Binance.US zamanla serbest ticaret kategorisine daha fazla kripto para eklemeyi umuyor.

Nisan ayında Binance.US, şirkete 4,5 milyar dolar değerinde bir başlangıç ​​turunda yaklaşık 200 milyon dolar topladı. Coingecko.com'dan alınan verilere göre, 24 saatlik işlem hacmi Salı günü itibariyle 239 milyon dolardı. ABD dışındaki kullanıcıları da içeren Coinbase, aynı dönemde 1.8 milyar dolar işlem gördü.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.