DOGE için beklenen haber geldi! 2023 fiyat beklentisi kesinleşti

Türkiye’de en çok yatırım alan kripto paralardan biri olan DOGE için 2023 analizi yayınlandı. Peki Dogecoin yatırımcılarını 2023’te neler bekliyor? İşte tüm detaylar.

DOGE için beklenen haber geldi! 2023 fiyat beklentisi kesinleşti

Elon Musk’ın attığı tweetler sayesinde bir anda kendisini en büyük 10 kripto paranın arasında bulan DOGE, şimdilerde 0.7 dolardan işlem görüyor. Yaşadığı değer kaybına rağmen DOGE’nin hala en büyük 8. kripto para olduğunu da belirtelim. Peki 2023’de DOGE’yi neler bekliyor?

Türkiye’de en çok para harcanan kripto paraların başında DOGE geliyor diyebiliriz. Aslında sadece Türkiye değil, tüm dünya DOGE’ye milyon dolarlar bağladı. Bu durumun temel sebebi ise sizlerin de az çok tahmin edebileceği üzere Elon Musk.

Ünlü milyarder Dogecoin hakkında peşi sıra tweetler atmaya başlayınca kripto paranın değeri bir anda 100x olmuştu. Pek çok kişiyi milyoner eden bu kripto varlık 2023’te yatırımcılarını üzebilir. En azından yayınlanan raporlar bu yönde.

DOGE için beklenen haber geldi! 2023 fiyat beklentisi kesinleşti

Yayınlanan raporlara göre DOGE önümüzdeki yıl, yani 2023’de büyük bir değer artışı yaşamayacak. Yani bu kripto paradan öyle 5X, 10X gibi zıplamalar beklemeseniz iyi edersiniz. Çünkü bu kripto varlığın arkasındaki güç olan Elon Musk, cazibesini yitirmiş durumda. Artık kripto para piyasası Elon Musk’ın tweetlerine eskisi gibi tepki vermiyor. Hatta hiç de tepki vermiyor diyebiliriz.

Elon Musk’ın desteğinden mahrum bir Dogecoin’in 2023’te büyük bir artış göstermesi de ciddi bir sürpriz olacaktır. Elbette kripto para piyasasının risklerle dolu olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor. Yani ne zaman neyin ne olacağını kestirmek çok kolay değil. Dip not olarak belirtelim. Yatırım tavsiyesi değildir.