Kripto Para

Dogecoin katili Shiba Inu’dan kötü kokular geliyor!

Kripto para piyasasında sular durulmak bilmiyor. Sert düşüş yaşayan kripto dünyasında Doge Killer olarak bilinen Shiba Inu piyasadan silinmek mi isteniyor?

Dogecoin katili Shiba Inu’dan kötü kokular geliyor!

Daha önce yapmış olduğu çeşitli tahminleriyle bazı kripto paralar hakkında üst üste haklı çıkan Bloomberg'in Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, meme coin’lere yönelik bazı düşüncelerini aktardı.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve dolar endeksli stablecoin’lerin dünyanın finans yapısını dönüştürmeye devam edebilmesi adına piyasadan Shiba Inu ve Dogecoin gibi meme coin’lerden temizlenmesi gerektiğini açıkladı. iddia ediyor.

Mike McGlone "Shiba Inu ve Doge Silinmeli"

McGlone, Dogecoin ve Shiba Inu hakkında hiç de olumlu olmayan bir görüş bildirdi. Bu kripto para birimlerinin piyasadaki köpüklenmenin asıl kaynağı olduğunu söyledi.

McGlone'nun ifadeleri şu şekilde:

Köpek paraları, alandaki spekülatif aşırılıkların iyi örnekleriydi ve piyasa bu saçmalıktan ne kadar çabuk temizlenirse, üç Silahşör – Bitcoin, Ethereum ve kripto doları küresel finansal sistemi dönüştürmeye o kadar hızlı devam edecek.

Shiba Inu ve Dogecoin, 2021’de muazzam getiriler elde ettikten ve yatırım camiasını cezbettikten sonra, rekor seviyelerinden sırasıyla yüzde 70 ve yüzde 79 oranında düştü. Her kripto para, Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimleri ile birlikte son gün içinde çift haneli kayıplar yaşadı.

Öte yandan Mike McGlone daha önceleri BTC’de 9 bin dolar, 10 bin dolar ve 12 bin doları doğru şekilde tahmin etmiş bir analist.

Shiba Inu'nun şuan ki değeri ise şöyle;

Tesla'nın yakın zamanda yaptığı açıklamalarda Dogecoin ile elektrikli araba satışı onayı da piyasada Dogecoin'i biraz daha yükseltmiş ve yerini korumasına sebeb olmuştu.

Pentoshi takma adında, yakından takip edilen bir kripto analisti, rakip meme coin’ler Dogecoin’in (DOGE) Tesla’nın bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başlamasından sonra önemli bir artış görmesine rağmen, meme’den ilham alan Shiba Inu (SHIB)’e yatırım yaptığını açıkladı.

Shiba Inu için analizler bu şekilde. Sizler kripto paralar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Emre
Tabi, pompala endişeyi tüm dünyaya, sonra herkese sattırıp keriz silkelemece, hep aynı terane... Hemen ardından toplarlar milyon milyon dolar. Hep size mübah zaten, sizden başka kimse kazanmasın, sadece siz kazanın, paraya doyacak tarafınız yok...
Cevapla
Delta
Ben onların aq.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.