En güvenilir kripto para borsaları! - Page 1

Şu sıralar bir kripto para çılgınlığıdır gidiyor. Fakat geçtiğimiz günlerde yaşanan ve hala akıbeti belli olmayan Thodex skandalıyla birlikte işler değişti. Kurucusunun 2 milyar dolarla yurt dışına kaçtığı iddia edilen kripto para borsası, arkasında yüzlerce, belki de binlerce mağdur insan bıraktı. Peki bundan sonra insanlar hangi kripto para borsasına güvenecekler. Bu yazımızda sizler için en güvenilir kripto para borsaları için bir galeri hazırladık. Yine de dip not olarak belirtelim. Bu içerikteki hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.

En güvenilir kripto para borsaları! - Page 2

Elbette hiç bir borsanın yüzde yüz güvenilir olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Hiç birşey olmasa bile, yani sahipleri, çalışanları kötü niyetli olmasa bile, olası bir saldırı sonucunda borsada yer alan coinlerin hepsi ortadan kaybolabilir.

En güvenilir kripto para borsaları! - Page 3

Dolayısıyla kripto para borsalarının hiç bir zaman sıfır risk barındırmadığını unumamanız gerekiyor. Yine de buna rağmen insanların aklın güvenli kripto para borsası denildiğinde ilk olarka Binance geliyor. 

En güvenilir kripto para borsaları! - Page 4

Güvenilir borsalardan bir diğer ise Bitfinex

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.