İşte bir ayda en çok yükselen 10 kripto para! Kısa sürede % 170 yükseldi - Page 1

Piyasa değeriyle en büyük ilk 100 içerisinde ise liderlik koltuğu Ethereum Classic’teydi (ETC). ETC, Temmuz boyunca yüzde 168 oranında artış gösterdi. Onu yüzde 102 ile Polygon (MATIC) ve yüzde 95 ile Quant (QNT) takip etti.

İşte bir ayda en çok yükselen 10 kripto para! Kısa sürede % 170 yükseldi - Page 2

Ağustos ayı içerisnde hangi coinler yükseliş gösterecek. Sizin için Temmuz ayında en çok yükselen 10 altcoini araştırdık. İşte o altcoinler;


İşte bir ayda en çok yükselen 10 kripto para! Kısa sürede % 170 yükseldi - Page 3

1. Ethereum Classic (ETC)Ethereum Classic’in yaklaşık yüzde 170’lik artışında kuşkusuz en büyük etki Ethereum’un PoS’a geçişinin iyice yaklaşması. Ethereum’un PoS’a geçmesiyle madencilik sistemi ortadan kalkacak. Bu nedenle Ethereum madencilerinin bir kısmı ise Ethereum Classic’e geçiş yapıyor. Bu durum da kripto paranın fiyatına pozitif yansıyor.

İşte bir ayda en çok yükselen 10 kripto para! Kısa sürede % 170 yükseldi - Page 4

2. Polygon (MATIC)Yüzde 102’lik fiyat artışıyla ikinci sırada bulunan Polygon (MATIC), Temmuz ayında özellikle zkEVM teknolojisini duyurması ve Disney’in iş geliştirme programına dahil edilmesiyle dikkat çekmişti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.