Kripto Para

Karşınızda oyunları Web3 ile birleştiren ilk Cardano tabanlı metaverse: Apexaverse

Kripto para camiası gün geçtikçe büyüyor. Şimdi kullanıcılar için fırsat niteliğinde bir token daha mevcut. İşte Cardano tabanlı Apexaverse.

Karşınızda oyunları Web3 ile birleştiren ilk Cardano tabanlı metaverse: Apexaverse

Apexaverse metaverse platformu ve yerel oyun içi para birimi Cardano ekosistemi üzerine kurulmuştur. Apexaverse, Cardanoassets, CardanoCube, Coincodex, Icoholder ve Coinmooner ile bir oyna-kazan oyunu olmarak tasarlanmış. Apexaverse Tanıtım Fragmanı YouTube'da da yayınlandı. Hala gelişme aşamasında olan oyun için karakterler ve silahlar hazır. Oyun için NFT'ler ve varlıklar satın alınmış, gerekli sözleşmeler de imzalanmış durumda.

 

Şubat 2022'den beri geliştirilmekte olan bir metaverse oyna-kazan oyunu olan Apexaverse'in Cardano Ekosistemine daha fazla kullanıcı ve yatırımcı çekeceğine inanılıyor. Apexaverse, halka açılacak metaverse, P2E, NFT ve Web3'ü birleştiren ilk Cardano tabanlı proje olacak.

Apexaverse nedir

Günümüzde kripto paralarla ilgili sorun, kullanıcılara yalnızca tokenlerini satıp ardından projeyi terk etmeleri. Kullanıcılar eğer Telegram'da sohbet etmeye başlarsa harika olur. Bu yüzden çekirdek hayran kitlemizin her gün Apexaverse'de en az 4-6 saat geçirmesini hedefliyoruz.

Apexaverse, Cardano Blockchain üzerine kurulu merkezi olmayan bir sanal gerçeklik merkezidir. Topluluk odaklı oyun geliştirme sürecimizi destekliyor ve birden fazla P2E ve PVP oyunu içeren bir çevrimiçi oyun kataloğumuza sahip olmamızı sağlıyor. Hikaye evreninde bulunan tüm oyunlar dahili olarak yapılıyor, ve hepsi ASX tabanlı ekonomimizin bir parçası.

Blok zinciri tabanlı P2E oyun modeli, oyun ekosistemindeki her oyuncuya geniş bir açık ekonomi ve finansal ödül sunuyor. Oyun içi varlıklar üzerinde daha fazla kontrol sağladıkça oyuncular, kripto para birimi ve NFT'ler yoluyla kazanırken en sevdikleri oyunları somutlaştırma fırsatı yakalıyorlar.

Apexaverse'in Yerel Simgesi $AXV

Apexaverse ekibi, kullanıcılarının ve oyuncularının deneyimini rahat ve arkadaş canlısı kılmayı hedefliyor. Ekip, Apexaverse platformunun yardımcı programı simgesi olmak için $AXV'yi titizlikle hazırladı ve sağlam bir tokenomik yapıya sahip olmasını, çok amaçlı olarak hizmet etmesini planlıyor. $AXV tokeni yakın zamanda piyasaya sürüldü ve yalnızca devam eden $AXV seed sale turuna katılarak $AXV satın alabilirsiniz. $AXV, 2022'nin dördüncü çeyreğine doğru gate.io'da (CEX) listelenecek.

$AXV Satış Detayları

Toplam tahsis: 10.000.000.000 AXV
Seed Satış arzı (%10): 1.000.000.000 AXV
Kayıt kodu: AXV
Blok Zinciri: Cardano (ADA)
Token fiyatı: 1 ADA = 250 AXV
İşlem Çifti: ADA/AXV
Asgari katkı: 399 ADA
Maksimum katkı: 49,999 ADA
Özel Satış Web Sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz

Apexaverse Ekibi

Apexaverse ekibi, oyun ve blok zinciri endüstrisinde son derece yetenekli ve deneyimli profesyonellerden oluşuyor. Ekip, enerji endüstrisinde oldukça saygın bir profesyonel olan Tim Jones tarafından yönetiliyor. Tim Jones: “Cardano'dan önce, enerji endüstrisinde uzun yıllar geçirdim. Ayrıca danışmanlık ve varlık yönetimi yaptım. Enerji sektöründeki deneyimimin bana öğrettiği gibi, güçlü bir ekip olduğunda gerçek değer ortaya çıkıyor” ifadelerini kullanıyor.

Web siteleri en az 10 kişiyi listeliyor. Çeşitli uzmanlık alanlarında aktifler. Ekip, yol haritasında kendilerine koydukları göreve hazır görünüyor.

Apexaverse Yol Haritası

Apexaverse yol haritası şu anda yürürlükte. Ekip, hayallerini gerçekleştirmeleri konusunda oldukça iyimser bir tutuma sahp. Kendi yol haritaları da şimdiden belli. Şu anda çok az meta veri deposu projesi uygun bir yol haritasına sahip. Apexaverse, blockchain endüstrisinde öne çıkmak için çaba gösteriyor.

Sonuç

Apexaverse ile metaverse yolculuğunuza başlayın ve böylece büyüyen P2E Market'ten yararlanabilirsiniz. Apexaverse, dünya çapında milyarlarca kripto ve oyun meraklısını davet ediyor. Kullanıcılar hem NFT'lerini geliştirerek hem de sürükleyici oyun, dengeli rekabet ve büyük ödüller yoluyla gerçek gelir elde ederek metaverse P2E kariyerlerini oluşturabilir.
Devam eden $AXV token satışına katılın, borsalarda listelenmeden önce en düşük fiyattan almak için bu tek fırsat. Daha fazla yerde bu tokenin listelenmeye başlaması an meselesi. Sandbox (SAND) veya Decentraland (MANA) tokenlerini kaçırdıysanız, bu yeni bir fırsat olabilir.

Apexaverse hakkında daha fazla bilgi için


Web sitesi: https://apexaverse.com

Telegram- https://t.me/apexaverse

Twitter- https://twitter.com/apexaverse

Medium- apexaverse.medium.com

YouTube- https://www.youtube.com/channel/UCbI7r1vWrOtUsaMWw5Xov4Q

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.