Kripto paralar için yükseliş sinyali! Bu tarihe dikkat - Page 1

Kripto paralarda uzun süredir devam eden çalkantılar yatırımcılara oldukça zor günler yaşatmıştı. Özellikle öncü kripto para birimi Bitcoin'de yaşananlar çoğu kişinin ciddi kayıplar yaşamasına sebep oldu.

Kripto paralar için yükseliş sinyali! Bu tarihe dikkat - Page 2

Ancak global piyasalarda yaşanan gelişmeler ve geçen haftaki FED toplantısının ardından bazı değişiklikler kapıda diyebiliriz. Pelosi’nin Tayvan’ı ziyaret etmesi sonucu artan jeopolitik riskler durumu etkilemeye başladı.

Kripto paralar için yükseliş sinyali! Bu tarihe dikkat - Page 3

Piyasadaki analistlere göre ise kötünün kötüsü geride bırakılmış durumda. BU da daha dip bir seviye görülmeyeceği anlamına geliyor olabilir. Geçtiğimiz yıl 100 bin dolar seviyesine çıkması beklenen Bitcoin bu yıl ani bir düşüşle 20 bin altını dahi gördü.

Kripto paralar için yükseliş sinyali! Bu tarihe dikkat - Page 4

Açıklanan verilere göre balina hesapların 20.500$ ve 22.500$ seviyelerinden maliyetlendiklerini buna ek olarak borsalardaki BTC rezervlerinin azalmayı sürdürdüğü bir ortam söz konusu olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.