Kripto Para

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti.

%83 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti.

Feragatname: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini, yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti.

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun ( SEC ) kripto şirketlerine yönelik sürekli saldırısı ve Silvergate Capital Corporation'ın (kripto odaklı Silvergate Bank'ın holding şirketi) operasyonları durdurma kararının ardından, kripto piyasası Bitcoin'in ( BTC ) düşmesiyle negatife döndü. 20.000 $ bariyerinin altında. 

Bu nedenle, kripto para birimi alanındaki pek çok kişi, perakende tüccarlar arasında fiyat pompaları üretmesiyle tanınan Shiba Inu ( SHIB ) gibi önde gelen altcoinlerin uzun vadeli değerinden emin değil ve bu da birçok yatırımcının Shiba Inu'nun değerini tahmin etmek için makine öğrenimi algoritmalarına yönelmesine neden oluyor. ayın sonunda.

CoinMarketCap'te kripto topluluğunun son altı aydaki meme token fiyatına ilişkin tahminleri, tarihsel olarak %83 oranında doğru çıktı ve bu da onları yapay zeka ( AI ) fiyat tahminine bir alternatif haline getirdi. Şubat ayı sonu itibariyle en son tahmin doğruluğunun %99,98 olduğunu belirtmekte fayda var.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti. - Resim : 1

SHIB 6 aylık tahmin doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

3.026 üye oyu tahminleri 31 Mart için doğru çıkarsa, bu, Mart ayı sonunda SHIB fiyatının %18.77 artışla 0.00001191 $' dan veya yayınlandığı tarihte +0.000001882$'dan işlem göreceği anlamına gelir.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti. - Resim : 2

SHIB Mart sonu fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB teknik analizi

Finbold tarafından 10 Mart'ta alınan verilere göre, şu anda SHIB, günde %8 düşüşle ve önceki haftaya göre %12,41 daha düşerek 0,00000998 $'dan işlem görüyor.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti. - Resim : 3

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Shiba Inu'nun, yayınlandığı tarihte 5,4 milyar dolar olan piyasa değeri açısından şu anda 13. en büyük dijital varlık olduğunu da not etmek önemlidir.

Son olarak, yatırımcılar Shibarium adlı merakla beklenen Layer 2 ağını geliştirmek için çok çalışan SHIB ekibinin varlığın fiyatını ay sonuna kadar artırabileceğini umuyor olacak. Önde gelen geliştiricisi Shytoshi Kusama kısa süre önce Twitter biyografisi aracılığıyla ShibaSwap'in Shiba Inu ve Shibarium ekosistemi için tek resmi merkezi olmayan borsa olduğunu kamuoyuna bildirdi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.