Kripto Para

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti!

%90'ın üzerinde tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti!

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti!

Feragatname: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini, yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, şirketinin artık çökmüş olan Silicon Valley Bank'a (SVB) maruz kaldığını açıkladıktan sonra, XRP tokeni günlük grafiğinde hafif bir düşüşle yanıt verdi, ancak kripto para topluluğu dijital varlık konusunda hala yükselişte.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti!

Gerçekten de, kripto izleme platformu CoinMarketCap üyeleri tarafından basın saatine kadar verilen 1.115 topluluk oylamasına göre, XRP 31 Mart'a kadar tahmini ortalama fiyata, %13,64'lük bir artışla veya token fiyatına göre +0,04923$'a ulaşacak.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

XRP Mart sonu fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Kripto topluluğunun son altı aydaki XRP belirteci tahminlerinin %91,73'lük bir tarihsel doğruluğa sahip olduğunu ve bu da onları yapay zeka ( AI ) platformları tarafından yapılan fiyat tahminlerine uygun bir alternatif haline getirdiğini belirtmek de önemlidir.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

XRP 6 aylık tahmin doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, token şu anda Finbold tarafından Mart ayında alınan en son verilere göre, gün için %0,08 düşüşle ve bir önceki haftaya göre %1,96 ve son 30 günde %5,76 kayıpla 0,3609 $ fiyatından el değiştiriyor.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2023 için XRP fiyatını tahmin etti! - Resim : 3

XRP 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Topluluğun iyimser tahminlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği, blockchain şirketi Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) arasındaki yasal savaşın yanı sıra daha geniş kripto ve makroekonomik manzara gibi ekosistemini çevreleyen çeşitli faktörlere bağlı olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.