Mart ayında işlem yapmaktan kaçınmak için 3 kripto para birimi

Mart ayında işlem yapmaktan kaçınmak için 3 kripto para birimini sizler için inceledik.

Mart ayında işlem yapmaktan kaçınmak için 3 kripto para birimi

Dışarıda iyi bir satın alma işlemi olabilecek birçok popüler kripto para birimi ve hatta göz kulak olmaya değer daha fazlası olsa da, bazen şu veya bu nedenle kripto para birimi sektöründeki belirli varlıklarla uğraşmaktan kaçınmak akıllıca olabilir.

Mart ayında işlem yapmaktan kaçınmak için 3 kripto para birimi 

Bu bağlamda Finbold, kripto tüccarlarının listeye girmesi için bazı dijital varlıkları çevreleyen derecelendirmeleri ( Weiss Kripto Derecelendirmeleri gibi), geçmiş performansı ve son gelişmeleri (veya bunların eksikliğini) dikkate alarak kripto pazarını analiz etti. ve yatırımcılar şimdilik kaçınmalıdır.

Matrix AI Network (MAN)

OpenAI'nin metin tabanlı platformu ChatGPT'nin popülaritesinin teşvik ettiği yapay zeka ( AI ) teknolojisine olan ilginin yakın zamanda canlanmasına rağmen, Matrix AI Network ( MAN ) bundan yararlanamadı veya tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yaklaşamadı. ) Mayıs 2018'de ulaştığı 2 dolardan.

Yazının yazıldığı tarihte, MAN piyasa değeri açısından 818. sırada yer alıyor ve günlük %8,09 zarar kaydediyor, çünkü fiyatı 0,04$'dan el değiştiriyor. Hafta boyunca %8,61 ve son 30 günde %56,17 birikmiş kazançlarına rağmen, bu kripto şu anda çok zayıf benimsenmesi ve ivmesi nedeniyle Weiss Crypto Ratings'de düşük bir E- skoruna sahip.

Mart ayında işlem yapmaktan kaçınmak için 3 kripto para birimi - Resim : 1

Matrix AI Network 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

PotCoin (POT)

Basın zamanında, Matrix AI Network kadar düşük benimseme (ve teknoloji) puanına sahip olan bir başka kripto para birimi, "yasal esrar devrimine öncülük eden" ve " güçlendirmek için blockchain ödeme teknolojisi ve ekosistem çözümleri" sağlayan ekosistemin belirteci olan PotCoin'dir ( POT ).

Yatırım rehberi platformu InvestorsObserver tarafından risk göstergesinde 'yüksek riskli' olarak da sıralanan PotCoin, son 24 saatte %16,26, geçen hafta %6,64 ve bir öncekine göre %15,33 düşüşle tüm listelerinde kayıplar kaydediyor. 30 gün, basın zamanında 0,001565 dolardan işlem görüyor.

Mart ayında işlem yapmaktan kaçınmak için 3 kripto para birimi - Resim : 2

PotCoin 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Smartshare (SSP)

130.000 $'lık piyasa değeriyle Smartshare ( SSP ) protokolü, "paylaşılabilir tüm nesnelerin asli değerini değerlendirmek ve ölçmek ve ayrıca paylaşım alışverişini kolaylaştırmak için" blok zinciri kullanma vaadine rağmen, tüm dijital varlıklar arasında 2.056. sırada yer alıyor. tüm paylaşılabilir nesnelerin değeri.

Ayrıca, ağda yalnızca 36.779 adres bu belirteci tuttuğundan, SSP çok zayıf bir benimseme puanına sahiptir. Aynı zamanda, 3 Mart'ta alınan verilere göre, piyasa performansı zayıf olarak derecelendirildi ve gün için %7,12, hafta genelinde %13,36 ve geçen ay %7,11 düşüşle 0,000013 $'dan el değiştirdi.

Mart ayında işlem yapmaktan kaçınmak için 3 kripto para birimi - Resim : 3

Smartshare 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Çözüm

Şimdilik yukarıda belirtilen kriptolardan kaçınmak iyi bir fikir olsa da, kripto pazarının tek bir saat içinde 50 milyar dolar kaybetmesiyle ilgili son deneyim , durumun çok hızlı bir şekilde değişebileceğini gösterdi, bu nedenle gözlemlemek önemlidir. piyasa duyarlılığı ve yatırım yapmadan önce herhangi bir varlık hakkında kapsamlı bir araştırma yapın.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.