Kripto Para

Tarihin en büyük kripto vurgunları

Kripto para korsanları dijital para biriminin güvenlik açıklarını bularak kripto vurgunu yapabiliyorlar. Şimdiye kadarki en büyük kripto vurgunları.

Tarihin en büyük kripto vurgunları - Page 1

Kripto para birimleri finans sektörünü kimsenin hayal etmeyeceği şekilde etkilemeye devam ediyor. Kripto, haberlerde sürekli yer alıyor ve kimi zaman kaygı ile kimi zaman ise heyecanla takip ediliyor. Her gün kripto paralar ile ilgili yeni bir haber piyasaya bomba gibi düşüyor. Ani inişlerin çıkışların sansasyonel haberlerin açıklandığı kripto piyasasında, yatırımcıların nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda önemli bir güven sıkıntısı yaşanıyor.  

Türkiye’de kripto para borsası güvenliği, yakın zamanda Thodex’in yaklaşık 2 milyar dolarla piyasadan kaybolması ile yeniden gündeme geldi. Thodex olayı kripto paranın 12 yıllık kısa tarihinde yaşanan en büyük dolandırıcılık olaylarını akıllara getirdi. Tüm zamanların en büyük kripto para dolandırıcılıkları neler ve ne kadar vurgun yaptılar.

Dünyanın en büyük 10 kripto dolandırıcılık hikayesini sizler için derledik:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.