Ünlü analist kısa sürede zengin edecek 3 kripto parayı açıkladı! İşte alım fırsatı! - Page 1

Kripto para birimlerine olan ilgi, 2022 – 2022 dönemine kıyasla bir hayli düşük seviyelerde diyebiliriz. Özellikle 2021 yılında kripto paralara olan ilgi tavan yapmıştı. Lakin başlayan düşüş dalgasının bir türlü bitmemesi yatırımcıların hevesini kırdı.

Ünlü analist kısa sürede zengin edecek 3 kripto parayı açıkladı! İşte alım fırsatı! - Page 2

Peki önümüzdeki süreçte kripto para birimleri tekrardan eski parlak günlerine geri dönebilecek mi? İşte asıl merak edilen soru bu. Twitter’da yüzbinlerce takipçisi olan ve kripto para doktoru olarak bilinen bir analist, yakın zamanda büyük sıçrama gerçekleştirecek 3 coini açıkladı.

Ünlü analist kısa sürede zengin edecek 3 kripto parayı açıkladı! İşte alım fırsatı! - Page 3

Hali hazırda kripto paralarda yatay ve durağan bir çizgi söz konusu. Lakin önümüzdeki süreçte bu durum biraz bozulabilir. Zira Bitcoin’de başlayacak yükselişin, altcoinleri tetikleyeceği ve bazı altcoinlerin ciddi anlamda değer kazanacağı söyleniyor.

Ünlü analist kısa sürede zengin edecek 3 kripto parayı açıkladı! İşte alım fırsatı! - Page 4

Ünlü analistin söylemine göre yakın zamanda büyük bir sıçrama gerçekleştirmesi beklenen 3 coin’den birisi de Cardano yani ADA. Bir türlü hakettiği seviyelere erişemeyen ADA’nın tekrardan 3 doları görmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.