Kripto Para

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polkadot (DOT) fiyatını tahmin etti.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polkadot (DOT) fiyatını tahmin ediyor!

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polkadot (DOT) fiyatını tahmin etti.

Yapay Zekanın ( AI ) ve makine öğrenimi algoritmalarının yükselişiyle, yatırımcılar artık kripto piyasasının değişken doğası göz önüne alındığında, kripto para birimlerinin gelecekteki fiyatını tahmin etmelerine yardımcı olmak için bu gelişmiş teknolojilere yöneliyor.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polkadot (DOT) fiyatını tahmin etti.

Polkadot ( DOT ), farklı blok zincirlerinin etkileşime girmesine izin veren, farklı ağlar arasında kesintisiz işlemler ve iletişim sağlayan merkezi olmayan bir platform olarak son yıllarda popülerlik kazanan nispeten yeni bir kripto para birimidir.

Polkadot ağında devam eden gelişmeler ve büyük veri kümelerini analiz etmek için makine öğrenimi algoritmalarını kullanan yapay zeka modellerinin gelecekteki eğilimleri tahmin etmeye yardımcı olacak kalıpları tanımlayabildiği göz önüne alındığında Finbold, 2023'ün sonu için DOT fiyatı için bir tahmin topladı.

CoinCodex'in kendi kendine öğrenme teknolojisinden 28 Şubat'ta alınan verilere göre, Polkadot'un 30 Aralık 2023'te yayınlandığı tarihteki fiyatından %168,77 artışla 17,39 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polkadot (DOT) fiyatını tahmin etti. - Resim : 1

DOT fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Polkadot fiyat analizi

Yazının yazıldığı sırada Polkadot, günlük yaklaşık %2,11'lik kayıplar kaydederek 6,47 dolardan işlem görüyordu. Haftalık grafikte DOT neredeyse %11 düştü.

Yapay zeka, 2023'ün sonu için Polkadot (DOT) fiyatını tahmin etti. - Resim : 2

DOT bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Sonuç olarak, daha fazla insan Polkadot'a yatırım yapmaya başladıkça, Polkadot'un gelecekteki değerine ilişkin doğru tahminlere olan ihtiyaç giderek daha önemli hale geliyor ve DOT'un gelecekteki fiyatını tahmin etmek için yapay zeka ve makine öğrenimi algoritmalarının kullanılması yatırımcılar arasında giderek daha popüler hale geliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.