Kripto Para

Yatırımcılar dikkat! Binance 3 kripto para birimini kaldırıyor!

Binance platformundan üç adet kripto paranın çıkarılacağını duyurdu. İşte yatırımcıları yakından ilgilendiren konuyla ilgili detaylar.

Yatırımcılar dikkat! Binance 3 kripto para birimini kaldırıyor!

Binance, üç kripto para birimini platformundan kaldırmayı hedefliyor. Dünyanın en popüler platformlarından olan Binance yeni kararını duyurduş. Peki yatırımcılara ne olacak? Söz konusu kripto para yatırımcılarının nasıl bir hamle alması gerekecek? İşte bu soruların cevapları.

Binance tarafından yapılan açıklamalara göre Groestlcoin (GRS), Nebulas (NAS) ve GoChain (GO), 8 Temmuz itibarıyla Binance'te listelenmeyecek. Şirket, borsada işlem gören tüm kripto para birimlerinin düzenli olarak incelendiğini, standartları karşılamayanların delist edildiğini belirtti. Bu sebeple yukarıda adını saydığımız kripto para birimleri ne yazık ki sistemden kaldırılacak.

Yatırımcılar dikkat! Binance 3 kripto para birimini kaldırıyor!

Yatırımcılar dikkat! Binance 3 kripto para birimini kaldırıyor! - Resim : 1

Söz konusu kripto para birimlerinin hangi standartları karşılamadığı bilinmiyor. Binance tarafından alınan karar, GRS, NAS ve GO yatırımcıları için kritik bir sürecin başladığı anlamına geliyor. Bu bağlamda; 8 Temmuz itibarıyla söz konusu kripto paralar için alım satım işlemleri mümkün olmayacak. Binance kullanıcılarının bu kripto para birimlerini 9 Temmuz'a kadar Binance'ten çekmeleri gerekecek. Bu tarihten sonra Binance ile GRS, NAS ve GO arasında hiçbir bağ kalmamış olacak.

GRS/BTC
NAS/BTC
NAS/ETH
GO/BTC

Yukarıda adını saydığımız işlem çiftlerinde talimatınız varsa, bu talimatı ya tamamlamalı ya da iptal etmelisiniz. Siz bu işlemle ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Metin
Standardi karsilamiyorsa baştan binasta sergilemeyecekti
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.