Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren kablosuz kulaklık modellerini sizler için bir araya getiriyoruz. İşte 1000 TL altına alabileceğiniz en uygun kablosuz kulaklıklar!


Uzun ve karmaşık kablolara sahip olan eski tip kulaklıklarımız birçok probleme sebebiyet verebiliyor. Otobüste, vapurda, metroda veya herhangi bir yolculuk esnasında hareket alanımızı tamamıyla kısıtlayan bu kulaklıklar artık yavaş yavaş yerini kablosuz kulaklıklara bırakmaya başladı. Akıllı telefon üreticileri de cihazlarına 3.5 mm jak girişini koymayı bırakınca yeni nesil kulaklık modelleri kullanıcılar adına adeta elzem hale geldi. Tabii ki yeni nesil kulaklıkların eskilerinden tek farkı “kablosuz” olmaları değil. Modelden modele değişmekle beraber suya dayanıklılık, aktif gürültü engelleyici, dokunmatik kullanım gibi ek özellikler de artık kulaklığınızda yer alabiliyor.


Uygun fiyatlısından en üst seviyesine kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olan bu alanda da teknoloji devleri arasındaki rekabet aynı hızda devam ediyor. Apple ve Samsung yine liderliğe oynarken, Huawei ve Xiaomi’nin de yine çok iyi işler başardığını söylemek yanlış olmayacaktır. Apple her zaman olduğu gibi üst seviye ürünler sunarken, Xiaomi ve Huawei işin fiyat-performans kısmını daha çok önemsiyor.


1.000 TL Altına Alınabilecek Kablosuz Kulaklık ModelleriTabii ki bu sektörün en eskilerinden olan JBL ve Anker’i de unutmamak gerekir. Zira her iki üretici de oldukça iddialı oldukları bu sektörde başarılı kablosuz kulaklık modelleri üretmeye devam ediyor. Her bir firmanın kıyasıya rekabet içerisinde oldukları bu alanda sizler için en iyi deneyimi sunan ve fiyat-performans açısından en verimli olan kulaklık modellerini derledik. İsterseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve 1.000 TL’ye alınabilecek en iyi kablosuz kulaklıklara bir göz atalım!

TWS İ18


Fiyat: 64,90 TL


Görünümü itibari ile Apple’ın Airpods kulaklıklarına benzetebileceğimiz TWS İ18, özellikle fiyatı ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Haylou GT1


Fiyat: 139,90 TL


. Şık tasarımının yanı sıra 3.5 saatlik kullanım süresi de sunabilen Haylou GT1, suya ve tere dayanıklı yapısı ile de kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor

Xiaomi Redmi Airdots


Fiyat: 139,90 TL


10 metrenin üzerinde olan iletim mesafesi, 3.5 saatlik kullanım deneyimi ve berrak bir müzik keyfi sunan Xiaomi Redmi Airdots, fiyatını da göz önüne aldığımızda listemize girmeye hak kazanıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.