Mobil

13.500mAh bataryalı akıllı telefon geliyor!

Ulefone'dan dayanıklılık üzerine odaklanmış Ulefone Mini ve 13.500mAh bataryalı Ulefone Power 5 geliyor.

Ulefone Power 5 dev batarya ile geliyor!

Önceki raporlarda da belirtildiği gibi Ulefone, yakın zamanda beklemeye değecek birçok cihazı tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, iki farklı özellikte telefon üzerinde çalışıyor. Biri dayanıklılık üzerine odaklanmış Ulefone Mini ve diğeri büyük bir pil ile gelecek olan Ulefone Power 5.

Geçen yılki piyasa araştırma raporlarına göre, özellikli telefonların satışları biraz arttı. Bildiğiniz gibi Nokia bu konuda oldukça popüler. Ulefone, sağlam özellikli bir telefon olan Ulefone Mini ile de pazara katılacak. IP68 toz ve su geçirmez koruma sınıfı ve sağlam tasarıma sahip Ulefone Mini, kir, çamur, kum veya su gibi sert ortamlara karşı dayanıklı.

13.500mAh bataryalı akıllı telefon geliyor! - Resim : 1

Mini'nin diğer iyi bir özelliği, önemli ölçüde uzun konuşma, bekleme süresi ve kullanışlı ters şarj fonksiyonu sunabilmesi.Yani başka bir cihazınızı acil durumlarda bu telefon ile şarj edebilirsiniz.

13.500mAh bataryalı akıllı telefon geliyor! - Resim : 2

Nisan ayı ortasında piyasaya sürülecek olan Ulefone Power 5 pil konusunda devrim yapacak. Power serisinin en yeni modelinin öne çıkan özelliği devasa 13.000mAh'lik bir bataryası. Güvenliği garanti etmek için, Power 5 çift hücreli pil tasarımını benimsiyor. Aynı zamanda, daha iyi bir görsel deneyim sunmak için 18:9'luk tam ekrana sahip. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.