14 Şubat için Tinder benzeri 5 çöpçatan uygulaması - Page 1

14 Şubat Sevgililer Günü'ne artık sayılı günler kaldı. Bu özel günü kimileri sevdiği insanla elele geçirirken, kimisi de yalnız başına geçirmek zorunda. Fakat teknoloji sayesinde artık yalnızlıktan kurtulmanız mümkün. Tek yapmanız gereken, Tinder benzeri çöpçatan uygulamalarından faydalanmak.


Son dönemde Tinder’ın fazlaca illegal hesapla dolduğunu görmezden gelemeyiz. Bu yüzden sizlere Tinder benzeri 5 çöpçatan uygulaması önereceğiz.


İşte Tinder benzeri 5 uygulama!

14 Şubat için Tinder benzeri 5 çöpçatan uygulaması - Page 2

OkCupid Dating


OkCupid “Bir fotoğraftan fazlasısınız” sloganıyla yola çıkmış bir uygulama. Slogandan da anlaşılacağı üzere bu uygulama kişilerin fotoğrafa odaklanmalarını istemiyor. Bunun yerine eşleştirmeleri, ortak hobiler ve alanlar üzerine şekillendiriyor.


Android / iOS

14 Şubat için Tinder benzeri 5 çöpçatan uygulaması - Page 3

Plenty of Fish


Eğer Tinder’ın paralı versiyonu sizin için pek uygun değilse o zaman Plenty of Fish’i deneyebilirsiniz. Bu uygulamanın Tinder’la neredeyse birebir aynı olduğunu söyleyebiliriz. Aradaki en büyük fark ise Plenty of Fish’in tamamen ücretsiz olması. Tinder’da üyelik satın alarak yaptığınız herşeyi, bu uygulamada ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Üstelik uygulama tabanında 150 milyonu aşkın üyenin bulunduğunu da göz ardı etmemek gerekiyor.


Android / iOS

14 Şubat için Tinder benzeri 5 çöpçatan uygulaması - Page 4

Happn


Happn genel özellikleri ile Tinder’a çok benzeyen bir uygulama. Bu uygulamanın en büyük özelliği ise sizi konumunuza göre eşleştirmesi. Bu durum eşleşme şansınızı biraz düşürse de yakınınızda birilerini arıyorsanız, Happn kullanmak mantıklı olacaktır.


Android / iOS

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.