Mobil

1500 - 2000 TL arası en iyi akıllı telefonlar - Temmuz 2021

2021 Temmuz ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak, 1500 - 2000 TL arası fiyat etiketine sahip en iyi telefonları sizler için bir araya getirdik.

1500 - 2000 TL arası en iyi akıllı telefonlar - Temmuz 2021 - Page 1

Belirli fiyat aralığındaki en iyi telefon modellerini her ay düzenli olarak siz değerli Teknolojiku okuyucuları ile paylaşmaya devam ediyoruz. Teknolojioku ekibi olarak, siz değerli okuycularımızdan bizlere sıkça gelen "hangi telefonu ucuza alabilirim?", ''en iyi uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri hangileri?'' vb sorularınızı dikkate alıyor ve her ay düzenli olarak belirli fiyat aralığında yer alan en iyi akıllı telefon modellerinin yer aldığı içerikler hazırlamaya devam ediyoruz.

Bu içeriğimizde yine siz değerli Teknolojioku takipçileri ile her ay olduğu gibi 1500 - 2000 TL bandında yer alan en iyi akıllı telefon modellerini inceleyeceğiz.

Sürekli olarak artışın yaşandığı döviz kurları sebebi ile ülkemizde özellikle de elektronik ürünler sürekli pahalılaşmaya devam ediyor. Fiyat artışları ile en çok dikkat çeken sektörlerden biri de akıllı telefon piyasası olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısı ile bütçesi kısıtlı olan kullanıcılar uygun fiyatlı telefon modeller dahi cazip hale geliyor.

Para kolay kazanılmıyor, dolayısı ile uygun fiyatlı dahi olasa kullanıcılar haklı olarak aldıkları akıllı telefon modelinin bir amiral gemisi niteliğinde olmasa da iyi bir cihaz olmasını istiyor. Hem uygun fiyat hem de nisbeten iyi bir telefonlar modeline sahip olmak isteyen kullanıcıların en az 1500 ile 2000 TL bir bütçeye sahip olmaları gerektiğini belirtelim.

Hala bu fiyata bulabileceğiniz 48 megapiksel, 5020 mAh batarya kapasiteli, 6 GB RAM gibi özelliklere sahip akıllı telefon modelleri bulabilmeniz mümkün. 

İsterseniz şimdi de bu modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım. Göz atmadan önce ise, listemizde yer alan telefon modellerinin 2019 ve üzeri model yılına sahip olan akıllı telefonlardan oluştuğunu ayrıca belirtelim.

İşte 1500 - 2000 TL aralığında alınabilecek en iyi akıllı telefonlar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.