Mobil

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar - Eylül 2020

2020 Eylül ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak 1500 TL ve altı fiyat etiketine sahip telefonları sizler için bir araya getirdik.

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar - Eylül 2020 - Page 1

Teknoloji hız kesmeden ilerlemeye ve gelişmeye devam ediyor, akıllı telefon sektörü ise bu hızlı gelişmelerin en yoğun yaşandığı sektörlerin başında geliyor.

Dolayısı ile de birkaç yıl önce sadece amiral gemisi telefon modellerinde gördüğümüz pek çok özellik, düşük segment olarak adlandırdığımız akıllı telefon modellerinde de görmek mümkün olabiliyor.

Akıllanan telefonlarımız sayesinde, iletişimin dışında kullandığımız uygulamaların sayısı da  artıyor. Çünkü mobil cihaz kullanıcılarının hayatı, mobil uygumalar sayesinde kolaylaşmaya devam ediyor. İşlerimizi daha kolay ve hızlı halledebiliyor, aradığımız bilgiye daha hızlı ve kolay şekilde ulaşabiliyoruz. Alışverişlerimizden, işlerimize, derslerimizden, eğlenceye, ödemelerimize kadar birçok konuda bize kolaylık ve imkan sunuyor.

İçlerinde öyle uygulamalar var ki, oldukça popüler; ücretsiz mesajlaşma, konuşma ve veri gönderimi sağlayan uygulamaların en popülerlerinin; WhatsApp, Hangouts, Line, facebook, Skype olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bunların yanında oyun, sosyal medya / mesajlaşma, eğlence, yiyecek / içecek, flört, seyahat, alışveriş, müzik, sağlık / fitness ve finans gibi uygulama türleri de oldukça sık kullanılan uygulamlar arasında yer alıyor.

Elbette elbette oyuncu arkadaşlarımızı unutmamak lazım, özellikle de genç kesim tarafından telefonlarda en çok yapılan işlemlerden birinin de oyun oynamak olduğunu söyleyebiliriz. Sonuç olarak akıllı telefonlarımız artık biz kullanıcılar için olmazsa olmaz durumda.

Kullanıcılar hangi modellerin bu uygulamaları desteklediğini merak ediyor. Bilindiği üzere piyasada birçok telefon modeli mevcut, saydığımız tüm bu uygulamaları kullanabileceğiniz uygun fiyatlı telefon modelleri de mevcut.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan birbirinden şık, 1500 TL altı telefon modellerine gelin hep birlikte göz atalım. Bu arada listemizi yalnızca 2018 ve 2019 çıkış yılına sahip modelleri dikkate alarak hazırladığımızı ayrıca belirtelim.

Not: Telefonlar, internet satış fiyatları dikkate alınarak listelenmiştir. Mağaza fiyatları belirtilen fiyatlardan daha yüksektir.

İşte 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.