Mobil

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar - Haziran 2021

2021 Haziran ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak 1500 TL ve altı fiyat etiketine sahip telefonları sizler için listeledik!

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar - Haziran 2021 - Page 1

Döviz kurlarında gerçekleşen artışlar, malesef ki akıllı telefon fiyatlarının da yükselmesine sebep oluyor. Uygun fiyatlı telefon alma niyetinde olan kullanıcılar, bütçelerine göre en iyi telefonu almanın yollarını araştırıyor.

Eğer akıllı bir telefondan beklentiniz çok fazla değilse, örneğin akıllı telefonda temel özelliklerin yanı sıra, whatsapp, youtube, vb hafif uygulamaları çalıştırıyor olması size yetiyor ise, ya da kısıtlı bir bütçeye sahipseniz ancak telefonunuzun bir nebze de olsa iyi bir model olmasını istiyorsanız bu yazımızı okumadan telefon almayın.

Zira hızla ilerleyen teknoloji ile, her geçen gün yeni telefon modelleri piyasaya sürülmeye devam ediyor. Bu sayede rekabet artıyor, yeni modellerin çıkması ile eskiyen modellerin fiyatları ise düşmeye devam ediyor.

 Uygun fiyata sahip birbirinden şık ve de verimli modeller mevcut. En uygun fiyata sahip, nisbeten iyi özellikli en iyi akıllı telefon modellerini sizler için bir araya getirdik. Peki, nispeten iyi özelliklere sahip, lakin fiyatı 1.500 TL'nin altında olan ve çok da eski olmayan akıllı telefon modelleri hangileri? Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, gelin uygun fiyata sahip bu modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

1500 TL ve altında fiyata sahip akıllı telefon listemizi hazırlarken, 2018 ve üzeri model yıllarını dikkate aldığımızı da ayrıca belirtelim. Ayrıca listemizde yer verdiğimiz telefonları, internet satış fiyatları dikkate alınarak listeledik. Dolayısı ile mağaza fiyatları farklılık gösterebilir.

İşte 1500 TL ve altında fiyata sahip en iyi akıllı telefonlar;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.