Mobil

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar - Kasım 2020

2020 Kasım ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak 1500 TL ve altı fiyat etiketine sahip telefonları sizler için bir araya getirdik.

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar - Kasım 2020 - Page 1

Telefonlarımız akıllandıkça, iletişimin dışında kullandığımız uygulamaların sayısı da  artıyor. Çünkü mobil cihaz kullanıcılarının hayatı, mobil uygumalar sayesinde kolaylaşmaya devam ediyor.

Böylelikle işlerimizi daha kolay ve hızlı halledebiliyor, aradığımız bilgiye daha hızlı ve kolay şekilde ulaşabiliyoruz. Alışverişlerimizden, işlerimize, derslerimizden, eğlenceye, ödemelerimize kadar birçok konuda bize kolaylık ve imkan sunuyor. Kısacası bu küçük cihazlar hayatımızı kolaylaştırıyor.

Üstelik tüm bunlar için öyle pahalı telefon modellerine ihtiyacımız yok. O nedenle sizler için birbirinden şık, 1500 TL altı telefon modellerinin bulunduğu bir telefon listesi hazırladık. Dilerseniz gelin bu modellerin hangileri olduğuna hep birlikte göz atalım. Listemizi hazırlarken 2018 ve 2019 çıkış yılına sahip modelleri dikkate aldığımızı belirtmekte fayda var.

Not: Telefonlar, internet satış fiyatları dikkate alınarak listelenmiştir. Mağaza fiyatları belirtilen fiyatlardan daha yüksektir.

İşte 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.