Mobil

18 GB RAM ile bilgisayarlarla yarışıyor! İşte en hızlı Asus telefonlar!

18 GB RAM'e varan kapasiteleri ile adeta dizüstü bilgisayarlar ile yarışan en iyi Asus telefon modellerini sizler için listeledik!

18 GB RAM ile bilgisayarlarla yarışıyor! İşte en hızlı Asus telefonlar! - Page 1

Düzenli olarak yayınladığımız en hızlı telefonlar serimizi, bir süredir markalara göre sizlerle paylaşıyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Asus olacak, yani kralı sona sakladık. Kral diyorum, çünkü şu anda satışa sunulan en yüksek RAM'a sahip, rakipsiz tek marka Asus.

Hepimizin bildiği gibi teknolojinin hızına yetişemediğimiz bir çağda yaşıyoruz. Dolayısı ile teknolojik olan her ürün hızla gelişiyor, değişiyor, her ürün bir önceki üründen daha modern, daha güçlü, daha kullanışlı, daha verimli bir hal alıyor. Buna en güzel örnek elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımız.

Akıllı telefonlar öylesine gelişti ki, artık bilgisayarlarla yarışır donanımlara sahip modeller mevcut. Öyle ki; hali hazırda satışa sunulan ve bilgisayarlarda kullanılandan daha yüksek RAM'a sahip, 512 GB depolama alanına sahip, 10000 mAh batarya kapasitesine sahip, 108 MP kamera çözünürlüğüne sahip telefon modelleri mevcut.

Hatta öyle ki; 18 GB RAM'a sahip Asus ROG Phone 5 Ultimate modelinin en yakın rakibi 18 GB RAM ile yine Asus'a ait bir model olan ROG Phone 3 olarak karşımıza çıkıyor.

Dilerseniz şimdi de en yüksek RAM kapasitesine sahip Asus telefon modellerinin yer aldığı listemizi inceleyelim.

İşte en hızlı Asus telefonlar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.