Mobil

2013'ün en iyi akıllı telefonu bu olacak!

Motorola X Phone hakkında yeni söylentiler geldi.

2013'ün en iyi akıllı telefonu bu olacak!

Akıllı telefon pazarında 2013 Motorola X Phone'un yılı olabilir. Çünkü söylentilere göre Motorola X Phone müthiş özelliklerle geliyor. Her şey şimdilik söylenti ancak eğer bu söylentiler doğru çıkarsa gerçekten 2013'ün en iyi akıllı telefonu Motorola X Phone olacaktır.

Şimdi bu cihaz hakkında yeni söylentiler mevcut. İddialara göre Motorola X Phone çıktığında ilk üç ay sadece Amerika kullanıcıları için AT & T üzerinden satışa sunulacak. İlk üç aydan sonra dünya çapında piyasaya sürülecek. Tarih olarak ise Ağustos ayı verilmiş. Ağustos ayında Amerka'da piyasaya sürülecek olan X Phone, Kasım ayında dünya çapında raflarda yerini alacak.

1367083376_adzero-630.jpg

Bu söylentilerin yanısıra cihazla alakalı ek özellik bilgileri de geldi. Bu bilgilere göre Motorola X Phone kilit açma ve bunun gibi düğmeye basma gerektiren eylemlerde sesle kontrol edilebilmesi gibi akıllı faaliyetlerde bulunacak. Ayrıca daha önce söylentilerde cihazın yakın zamanda üretimine geçilecek olan Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ile piyasaya sürüleceği söylenmişti ve bu iddia halen geçerli.

Buna ek olarak cihaz, gelişmiş akıllı özellikleri ile telefon sizin elinizdeyken örneğin bir resim çekmek istediğinizde ne yapmak istediğinizi önceden tahmin edecek ve size önerecek. Son olarak cihazın dış kasası çeşitli olarak kullanıcıya sunulacak. Bu seçeneklerin içinde ahşap kasa da bulunacak.

Şimdiye kadar hiçbir telefon için bu kadar iddialı özellikler önceden söylenti olarak gelmemişti. Bakalım Motorola X Phone iddialarda ki gibi bu yılın en iyi akıllı telefonu olabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
QWERTY
Destekle Gakko kim tutar seni! Bbc flash haber gecti nokia "Gakko benide desteklesin,yıllarca bir rahatca batamadim surunuyorum kurtulayım artık" demis :))
Cevapla
2013 ün en iyisi Note 3 olur
motorolada bu iddayi gerceklestirebilecek teknoloji yok
Cevapla
hattoriy
hepsi söylenti safsafatadan ibaret ,futbolcu transfer haberleri gibi
Cevapla
bilo
çok saçma bir haber ortada bir şey yok şu olcak bu olcak muhabbeti
Cevapla
ss
rekabet iyidir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.