9- Lifeline: "Bu toplantı geçmez", "Hele bu hocayla bu ders hiç bitmez" diyorsanız; sıkı canınıza biraz adrenalin kazandırmanın zamanı geldi. Lifeline, survivor tadında stratejik bir oyun. O yüzden baştan uyaralım, fazla kaptırıp da devreleri yakmayın. İphone ve iPad'in yanında 'para var huzur var' diyenler için Apple Watch desteği de mevcut.

8-Pause: Kim bilir kaçımızın ahını aldı şu Graham Bell! Patronların taciz telefonları, annelerin sitemkâr aramaları hep onun yüzünden. İçimizden tuvalete atıp sifonu çekmek gelirken, görev bilincimiz buna engel olur. İşte Pause, en büyük stres kaynağımızın aynı zamanda meditasyon kaynağımız haline gelmesi için yaratılan bir uygulama. Parmağınızı noktaya değdirin ve gevşeyin. Tabi eğer mümkünse...

7- Microsoft Translator: Çeviribiliminde Google Translate diye acı bir gerçek vardır. Microsoft'unkini denememekle birlikte, Time seçtiğine göre bir bildiği vardır diyoruz. Deneyeniniz varsa da, bizleri yeşillendiriversin bi zahmet. 50 dilde çeviri yapıyormuş diyorlar.

6- Photoshop Fix: Aile albümlerimizle aramızdaki farkın giderek açılacağını gösteren bir uygulama daha. Kendimiz dışında her şeye benzememiz mümkün. Lakin sanıyoruz ki, bu uygulama "poz vermiyormuş gibi çek panpa" doğallığında sonuçlar çıkarıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.