2015’in en iyi uygulamaları - Page 1

Candy Camera, özçekim fotoğraflarınızı güzelleştirmek için Google Play Store’da sizleri bekliyor. 10 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan uygulama ücretsiz ve fotoğraflarınızı özelleştirmenize yardımcı oluyor.

2015’in en iyi uygulamaları - Page 2

Colorfy – Coloring Book isimli uygulama aslında temelde bir boyama kitabı uygulaması. Uygulamanın yapımcısı bu uygulama için küçüklerin eğleneceği, büyüklerin ise stres atabileceği bir yapım olarak tanımlıyor. Uygulamanın içerisinde çok sayıda şablon sizin renklendirmenizi bekliyor.

2015’in en iyi uygulamaları - Page 3

Cute, kadınlara yönelik bir alışveriş uygulaması. Popüler kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin satıldığı uygulama %50-90 oranlarında indirim vaad ediyor. Durum böyle olunca da 2015’in en popüler uygulamaları listesine girebiliyor.

2015’in en iyi uygulamaları - Page 4

djay Free: Sıra geldi müziğe. Bu uygulama içinizdeki müzik tutkusunu dışa vurmanız için tasarlanmış. DJ Mix Remix Music ile Spotify üzerindeki şarkıları kesip biçebilir, kendi efektlerinizi ekleyebilirsiniz. Uygulama internet bağlantısı ve Spotify Premium üyeliği zorunlu kılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.