Samsung Galaxy S8

Akıllı telefon pazarında yaşanan hareketliliğe bağlı olarak Güney Kore'li telefon üreticisi Samsung'unda bir atak yapıp Samsung Galaxy S8'i piyasaya sürmesi bekleniyor. Samsung cephesinden gelen iddialar arasında ise Samsung Galaxy S8 modelinde kavisli ekran kullanılacağı ve telefonun arkasında mini bir projeksiyon cihazına yer verileceği gelen duyumlar arasında...

3- Galaxy X

Samsung firması Galaxy Note 7'de yaşadığı başarısızlığı 2017 yılında çıkarmayı planladığı Galaxy X'i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung aldığı katlanabilir telefon patentini alması ile 2017 yılında yeni telefnunda bu özelliği kullanması bekleniyor.

4- LG G6

LG’ den 2017’ de çıkması beklenen telefonu G6 için kamera konusunda yine zirveyi kimseye kaptırmayacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra kavisli telefon yapmasıyla çok dikkat çekmişti. Yine LG G6 için kavis konusunda bizleri oldukça şaşırtacak yenilikler bekleniyor. Ayrıca G6 modelinde modüler yapıdan vazgeçiyor. Teknik özelliklerinde ise Snapdragon 830 işlemci, 4K OLED ekran, 4GB Ram ve USB C-Type giriş portunun yer alacağı düşünülüyor. 2017 yılında da satışa sunulmasıyla gündemden uzun süre düşmeyecek bir telefon üretecektir.

5- LG G Flex 3

2017 yılının ilk telefonu olmaya aday. Alınan bilgilere göre 2017 yılının ocak ayında duyurulması ve satışa çıkması yapılan planlar arasında. Bükülebilme özelliğiyle bizleri çok daha şaşırtacak olan LG G Flex 3 için geri sayım bugünden başladı diyebiliriz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.