2019'un en iyi 'Android Hava Durumu Uygulamaları' - Page 1

İşe, okula giderken, güne başlarken en önemli şey hava durumudur. Hava soğuk diye evden montla çıkıp tüm gün elde taşımak veya sıcak diye ince giyinip tüm gün üşümek hepimizi sinirlendiren durumlardır.

2019'un en iyi 'Android Hava Durumu Uygulamaları' - Page 2

Balkona çıkıp hava durumunun nabzını ölçme dönemlerinden sonra gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlardan hava durumunu öğrenebiliyoruz.Fakat bazı uygulamalar var ki güncel değil ve hava durumu açısından bizleri yanıltabiliyor.


Bu duruma maruz kalmamanız için 2019 yılının en iyi, en güvenilir ve en doğru hava durumu uygulamalarını sizin için derledik.


İşte 2019'un en iyi Android Hava Durumu Uygulamaları;

2019'un en iyi 'Android Hava Durumu Uygulamaları' - Page 3

AccuWeather Hava Durumu


Dünyanın en iyi ve en kesin hava durumu bilgisi kaynaklarından biri olarak görülen bu uygulama 50 milyondan fazla kullanıcıya sahip.


Günlük yaşamınızı planlamanıza yardımcı olan AccuWeather sayesinde hava durumu bilgileriyle en güncel tahminlere her an ulaşabilirsiniz.


Uygulamada şu içerikler bulunmaktadır:
 
• Mevcut durum hava durumu gözlemleri
• Hava durumu tahmini özet ve ayrıntılar
• Yerel / Kısa dönemli görünüm tahminleri 
• Radar animasyonu ve uydu görüntüleri
• Videolar 
• Ve daha fazlası
*İçerik konuma göre değişiklik gösterebilir.


Uygulama Google Play'de ücretsiz olup, uygulama içi satın almalar mevcuttur.

AccuWeather Hava Durumu uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

2019'un en iyi 'Android Hava Durumu Uygulamaları' - Page 4

Dark Sky - Hyperlocal Weather


Dark Sky - Hyperlocal Weather, gerçekte yağmur yağmak üzereyken birkaç dakika içinde size söyleyebilecek "hiperlojik" bir doğruluğa sahip olması ile şöhretlenmiş bir uygulamadır.


Göze çarpan bir diğer özelliği ise; dünyanın herhangi bir yerinde yağmurun ve karın, nerede olduğunu anlık gösteren küresel bir harita görüntüsüne sahip olmasıdır.


Uygulama ayrıca özel bir rahatsız etme modu da sunar, bu sayede gecenin ortasında sizi uyandırmayacağından emin olabilirsiniz.


Uygulama Google Play'de ücretsiz olup, uygulama içi satın almalar mevcuttur.


Dark Sky - Hyperlocal Weather uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.