Mobil

2020 yılının Android için en iyi mesajlaşma uygulamaları!

2020 yılının Android işletim sistemi için en iyi mesajlaşma uygulamalarını siz değerli okuyucularımız için bir araya getirdik.

2020 yılının Android için en iyi mesajlaşma uygulamaları! - Page 1

Teknolojinin hızlı ilerlemesi ile birlikte telefonlarımız da hızla gelişti. Böylelikle telefonlarımız iletişim kurma anlamında, basit SMS mesajlarının ve sesli aramaların da ötesine geçmiş duruma geldi. Bilindiği üzere sosyal, gizli ve profesyonel olmak üzere çeşitli mesajlaşma programları mevcut. Bu uygulamların ise sağladıkları çeşitli özellikler mevcut.

Bunlara örnek verecek olursak; okunduktan sonra kendini silen sms'lerden tutun, okundu ve iletildi bilgisini detaylı olarak gösteren uygulamalara, şifreli sms ve görsel gönderiminden tutun, yanlışlıkla gönderilen bir gönderimi silebileceğiniz, görüntülü görüşme imkanı bulabileceğiniz ya da grup toplantıları yaparak toplu yazışmalar paylaşabileceğiniz uygulamalar mevcut.

Dolayısı ile dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi Android'de onlarca mesajlaşma uygulaması buunuyor. Bunların en başında şüphesiz WhatsApp Messenger uygulaması yer alıyor. Zira Whatsapp bizlere en kolay, en hızlı ve en kullanışlı şekilde iletişim imkanı sunuyor. Uygulama üzerinde yapılabilen özelleştirmeler de daha çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni.

Elbette tercih edilen bu mesajlaşma uygulamaları, tercih nedenlerine dayanarak kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor. Ancak biz günümüz itibariyle hayatımızın adeta birer parçası olan akıllı telefonlarda, olmazsa olmaz diyebileceğimiz bu mesajlaşma uygulamaları için hazırladığımız listemizde, 2020 yılının en iyi mesajlaşma uygulamalarına yer verdik.

İşte 2020'nin Android için en iyi mesajlaşma uygulamaları;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.